دانلود ترجمه مقاله یک مدل مرجع برای میان افزار اینترنت اشیا

عنوان فارسی :

یک مدل مرجع برای میان افزار اینترنت اشیا

عنوان انگلیسی :

A Reference Model for Internet of Things Middleware

کلمات کلیدی :

  اینترنت اشیا؛ IoT؛ میان افزار؛ معماری میان افزار برای IoT؛ مدل مرجع

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 85
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. رقابت استانداردها 3. پلتفرم های اینترنت اشیا 4. پلتفرم های میان افزار IoT 5. مدلی مرجع برای میان افزار IoT 6. موضوعات باز و فرصت های پژوهشی 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Internet of Things (IoT) is a term used to describe an environment where billions of objects, constrained in terms of resources (“things”), are connected to the Internet, and interacting autonomously. With so many objects connected in IoT solutions, the environment in which they are placed becomes smarter. A software, called middleware, plays a key role since it is responsible for most of the intelligence in IoT, integrating data from devices, allowing them to communicate, and make decisions based on collected data. Then, considering requirements of IoT platforms, a reference architecture model for IoT middleware is analyzed, detailing the best operation approaches of each proposed module, as well as proposes basic security features for this type of software. This paper elaborates on a systematic review of the related literature, exploring the differences between the current Internet and IoT-based systems, presenting a deep discussion of the challenges and future perspectives on IoT middleware. Finally, it highlights the difficulties for achieving and enforcing a universal standard. Thus, it is concluded that middleware plays a crucial role in IoT solutions and the proposed architectural approach can be used as a reference model for IoT middleware.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – اینترنت اشیا (IoT) اصطلاحی است که برای تشریح محیطی به کار می رود که در آن میلیاردها شیء، که از نظر منابع (اشیا) محدود شده اند، به اینترنت متصل شده و به صورت خودکار با یکدیگر در تعامل هستند. با این همه شیء متصل شده در محیط IoT، محیطی که این اشیا در آن قرار می گیرند، هوشمندتر می گردد. نرم افزاری، با نام میان افزار، نقشی کلیدی را در آن ایفا می کند زیرا مسئول هوشمندی IoT، ادغام داده های دستگاه ها، امکان برقراری ارتباط و تصمیم گیری بر اساس داده های جمع آوری شده است. سپس، با در نظر گرفتن ملزومات پلتفرم های IoT، یک مدل معماری مرجع برای میان افزار IoT، آنالیز شده، بهترین رویکرد عملیاتی هر ماژول پیشنهادی را تفسیر کرده و نیز مشخصه های امنیتی پایه ای برای این نوع از نرم افزارها را ارائه می دهد. این مقاله، مروری سیستماتیک از مقالات مرتبط را انجام داده، تفاوت های بین سیستم های مبتنی بر IoT و اینترنت فعلی را تشریح کرده و یک بررسی عمیق از چالش ها و چشم اندازهای آتی در زمینه میان افزارهای IoT را ارائه می دهد. نهایتاً، این مقاله مشکلات مربوط به دستیابی و پیاده سازی یک استاندارد جهانی را برجسته سازی می کند. بنابراین، این مقاله این گونه نتیجه گیری می کند که میان افزار، نقشی حیاتی در راه حل های IoT را ایفا کرده و رویکرد معماری پیشنهادی می تواند به عنوان مدلی مرجع برای میان افزار IoT مورد استفاده قرار گیرد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله یک مدل مرجع برای میان افزار اینترنت اشیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − شش =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.