دانلود ترجمه مقاله کاهش تاخیرهای ATFM از طریق برنامه ریزی استراتژیک پروازها

عنوان فارسی :

کاهش تأخیرهای ATFM از طریق برنامه ریزی استراتژیک پروازها

عنوان انگلیسی :

Reducing ATFM delays through strategic flight planning

کلمات کلیدی :

  برنامه ریزی استراتژیک پروازها؛ ATM اروپایی؛ عوارض مسیر؛ تأخیر ATFM؛ هزینه تأخیر تاکتیکی

درسهای مرتبط : مدیریت استراتژیک
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 18 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 28
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. فرمول برنامه ریزی صحیح برای برنامه ریزی استراتژیک پروازها 3. طراحی تجربی 4. آنالیز نتایج: ارزیابی تأثیرات استراتژیک 5. آنالیز نتایج: شبیه سازی و ارزیابی تأثیرات تاکتیکی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents an integer programming model for strategic redistribution of flights so as to respect nominal sector capacities, in short computation times for large-scale instances. The main contribution lies in the combination of tackling large-scale strategic flight planning using hard capacity constraints, while considering the whole network (i.e., both airports and sectors). Real historic data for network and traffic description are used for our test instance. Strategic and tactical impact assessments show that early flight planning can lead to the reduction of delays and their costs, showing potential for actual implementation.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله یک مدل برنامه ریزی صحیح برای توزیع استراتژیک پروازها ارائه داده است و فعالیت های بخش اسمی را در محاسبات کوتاه مدت و برای نمونه های بزرگ مقیاس انجام داده است. سهم اصلی این مقاله مربوط به ترکیب برنامه ریزی های پرواز استراتژیک بزرگ مقیاس با استفاده از محدودیت های ظرفیتی سخت است و در این راستا کل شبکه در نظر گرفته می شود (یعنی، هم فرودگاه ها و هم بخش های مربوط به آنها). داده های واقعی تاریخی برای تشریح ترافیک و شبکه برای نمونه تست مورد استفاده قرار گرفته است. ارزیابی تأثیرات تاکتیکی و استراتژیک نشان می دهند که برنامه ریزی اولیه پروازها ممکن است منجر به کاهش تأخیرها و هزینه های مربوط به آنها گردد که نشان از پتانسیل هایی برای پیاده سازی های واقعی است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله کاهش تاخیرهای ATFM از طریق برنامه ریزی استراتژیک پروازها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + سیزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.