دانلود ترجمه مقاله پیشرفت های اخیر در مدیریت سرمایه گذاری

عنوان فارسی :

پیشرفت های اخیر در بهینه سازی قوی برای مدیریت سرمایه گذاری

عنوان انگلیسی :

Recent advancements in robust optimization for investment management

کلمات کلیدی :

  بهینه سازی قوی؛ تخصیص دارایی؛ انتخاب پورتفولیو؛ مدیریت سرمایه گذاری

درسهای مرتبط : مدیریت سرمایه گذاری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 16 نشریه : Springer
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 68
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. تخصیص دارایی 3. انتخاب نمونه کارها 4. مشتقات 5. بحث در مورد روشهای بهینه سازی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Robust optimization has become a widely implemented approach in investment management for incorporating uncertainty into financial models. The first applications were to asset allocation and equity portfolio construction. Significant advancements in robust portfolio optimization took place since it gained popularity almost two decades ago for improving classical models on portfolio optimization. Recently, studies applying the worst-case framework to bond portfolio construction, currency hedging, and option pricing have appeared in the practitioner-oriented literature. Our focus in this paper is on recent advancements to categorize robust optimization models into asset allocation at the asset class level and portfolio selection at the individual asset level, and we further separate robust portfolio selection approaches specific to each asset class. This organization provides a clear overview on how robust optimization is extensively implemented in investment management.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – بهینه سازی قدرتمند به روش اجرایی در مدیریت سرمایه گذاری برای تزلزل ترکیبی در نمونه های مالی تبدیل شده است. اولین درخواست ها به تخصیص اعتبار و ساختار کلی سهام بر می گردد. پیشرفت هایی قابل توجه در بهینه سازی قوی سهام زمانی روی داد که تقریبا در دو دهه گذشته برای نمونه های کلاسیک پیشرفته در بهینه سازی سهام محبوبیتی به وجود آمد. اخیرا، تحقیقات به کار رفته در چارچوب بدترین مورد برای پیوند ساختار سهام، تامین پول در گردش و گزینش قیمت گذاری در مقالات مشارکت محور به چشم می خورد. تمرکز ما در این مقاله و پیشرفت های اخیر در طبقه بندی نمونه های بهینه سازی قوی داخل بودجه اختصاص یافته در سطح سرمایه و گزینش سهام در سطح سرمایه فردی است و ما پیش از این روش های گزینش سهام پیشرفته به ویژه در گروه سرمایه را مجزا کردیم. این سازمان مرور واضحی دارد بر چگونگی بهینه سازی قوی که بصورت وسیع در مدیریت سرمایه گذاری به کار می رود.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله پیشرفت های اخیر در مدیریت سرمایه گذاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.