دانلود ترجمه مقاله اطمینان آفرینی یا دلیلی برای نگرانی: نیروهای امنیتی به عنوان یک استراتژی مدیریت بحران

عنوان فارسی

اطمینان آفرینی یا دلیلی برای نگرانی: نیروهای امنیتی به عنوان یک استراتژی مدیریت بحران

عنوان انگلیسی

Reassurance or reason for concern: Security forces as a crisis management strategy

کلمات کلیدی :

  نظریه ی علامت دهی؛ مدیریت بحران؛ نیروهای امنیتی؛ مهاجران زمستانی؛ امنیت مقصد؛ ایمنی

درسهای مرتبط مدیریت گردشگری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 111
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدیریت و نظارت بر بحران گردشگری 3. روش شناسی 4. تحلیل و نتایج 5. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

این مقاله اثرات استقرار نیروهای امنیتی بر یک مقصد معروف مهاجر زمستانی را بررسی می نماید که با یک وضعیت بحرانی بشردوستانه مواجه است. این مطالعه مهاجرین زمستانی گذشته به منطقه را مورد بررسی قرار داد تا درک آن‌ها از تاثیرات اجتماعی ، اقتصادی و روانی نیروهای امنیتی که در منطقه مستقر شده‌اند را ارزیابی نماید. علاوه بر این، این مطالعه تاثیر استقرار بر رضایت از زندگی در منطقه، قصد بازگشت و احتمال توصیه منطقه به دیگران را ارزیابی می‌کند تا دریابد که ایمنی درک شده از نیروهای امنیتی به طور قابل‌توجهی بر عوامل جامعه تاثیر گذاشته‌ است و این رضایت از زندگی به طور کامل اثرات عامل اجتماعی بر وفاداری مقصد را نشان می‌ دهد. این یافته ها به طور چشمگیری بر تحقیقات محدود در اثرات مدیریت بحران افزوده می شود و روش استفاده از علامت دهی و دیدگاه جرایم سیگنال در مدیریت بحران‌ها را نشان می‌ دهد.

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper examines effects of the deployment of security forces to a popular winter migrant destination faced with a unique humanitarian crisis situation. The study surveyed past winter migrants to the region to evaluate their perceptions regarding sociocultural, economic, and psychological impacts of security forces deployed to the region. In addition, this study evaluates the deployment's impact on satisfaction with life in the region, return intention and likelihood of recommending the region to others to find that perceived safety from the security forces significantly affected community factors and that satisfaction with life fully mediated community factor effects on destination loyalty. These finding significantly add to the limited research in crisis management response effects and substantiates the use of signaling and signal crimes perspective in managing crises.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله اطمینان آفرینی یا دلیلی برای نگرانی: نیروهای امنیتی به عنوان یک استراتژی مدیریت بحران”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + سیزده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi