دانلود پروپوزال ارزیابی نقش کیفیت زندگی کاری در افزایش انگیزه شغلی

عنوان فارسی

ارزیابی نقش کیفیت زندگی کاری در افزایش انگیزه شغلی (مطالعه موردی: کارکنان دانشگاه پیام نور بندر عباس)

عنوان انگلیسی

Evaluating the Role of Quality of Working Life in increasing Job Motivation (Case Study: Staff of Payame Noor University, Bandar Abbas)

رشته مرتبط

  مدیریت آموزشی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
88,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

منابع انسانی، مبنای شکل گیری تمامی سازمان ها هستند و بدون آن، موجودیت سازمان معنایی ندارد و هیچ سازمانی بدونن آن نمی تواند به بقای خود در محیط رقابتی ادامه دهد. در این راستا، آشنایی مدیران با نیازها، خواسته ها و نگرش های شغلی کارکنان می تواند باعث سیاست گذاری های دقیقی گردد که تصمیم گیری های دقیق در مورد این موضوعات می تواند موجبات رضایت شغلی بیشتر و تعهد سازمانی را در پی داشته باشد. در کنار هم قرار گرفتن تمامی این عوامل نهایتا منجر به بهبود عملکرد و بهره وری در سطح کلان می گردد.

ارزیابی رویکردهای رفتاری پرسنل، درخواست های افراد در سازمان و شغل هایی که دارند، و همچنین بررسی میزان رضایت آنها باعث شده تا توجه محققین و متخصصین امور سازمانی، بیشتر به سمت آنها جلب گردد و در همین راستا، مقالات علمی زیادی نیز در سال های گذشته در این موضوع به چاپ رسیده است. مدیریت منابع انسانی در طی چند دهه گذشته، تغییرات بیشماری را شاهد بوده که ریشه آن را در عوامل زیادی می توان جستجو کرد. باید در نظر داشت که عدم توجه به نیازهای افراد در یک سازمان می تواند تبعات زیادی را برای سازمان در پی داشته باشد که از جمله آنها می توان به کناره گیری نیروهای مستعد اشاره کرد. در همین راستا، مدیران و رهبران سازمانی، می کوشند تا عوامل انگیزشی را پیدا کرده و سیاست گذاری های مناسبی را در جهت بهبود آن به کار گیرند.

این پروپوزال نیز به در نظر گرفتن مباحث فوق، به بررسی اهمیت کیفیت زندگی کاری در بهبود انگیزش شغلی کارکنان پرداخته و در همین راستا، یک مطالعه موردی نیز در میان کارکنان دانشگاه پیام نور بندرعباس انجام شده است. لازم به توضیح است که این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است. این ساختارها شامل بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، اهداف، فرضیات، پرسش ها، روش تحقیق و … می باشند و شما دانشجوی گرامی با مطالعه آنها می توانید آشنایی بیشتری با این ساختارها به دست آوردید. همانطور که ذکر شد، رضایت و انگیزش شغلی، جزو موضوعات پژوهشی برتر چند سال گذشته بوده و مقالات معتبری نیز در این زمینه به چاپ رسیده است. در نتیجه مطالعه این محصول می تواند مسیرهای پژوهشی جدیدی را نیز در اختیار دانشجویان قرار دهد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و کاملا قابل ویرایش می باشد. در ادامه نیز تصویر بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

کیفیت زندگی کاری و انگیزش شغلی

با در نظر گرفتن این موضوع که بهبود عوامل انگیزشی می تواند زمینه ساز موفقیت بیشتر هر سازمانی باشد، لذا مدیران هر سازمان با یافتن و شناسایی ریشه این عوامل می توانند کارکنان به سمت تعالی بیشتر سازمانی سوق دهند. بی شک امروزه سازمان ها در محیط بسیار پیچیده ای فعالیت می کنند و رهبران سازمانی ناچارند تا با این تحولات و پیچیدگی ها کنار آیند. اکثر سازمان ها در دنیای رقابتی امروز، سعی دارند تا به واسطه نگرش های نوین همچون مدیریت کیفیت جامع، و رویکردهای کسب مزیت رقابتی و همچنین شاخصه های کیفیت زندگی کاری، عملکرد خوبی را از خود به نمایش بگذارند.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارزیابی نقش کیفیت زندگی کاری در افزایش انگیزه شغلی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi