دانلود پاورپوینت مقاله ارتباط خانه هوشمند و اینترنت اشیا

عنوان فارسی

خانه هوشمند و اینترنت اشیا: بررسی کتاب سنجی

درسهای مرتبط

  اینترنت اشیا

تعداد اسلاید : 10 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله خانه هوشمند و اینترنت اشیا
پاورپوینت اینترنت اشیا
قیمت دانلود :
38,400 تومان
توضیحات

خانه های هوشمند از دیدگاه ساخت و ساز با انرژی مقرون به صرفه و زندگی راحت توجه زیادی را به خود جلب کرده اند. قابلیت دسترسی به تعدادی از ICTs و فناوری های انرژی ساکنان زمین را قادر به ادغام و استفاده راحت از فناوری ها و خدمات در خانه های خود کرده است. خانه هوشمند یک محیط مسکونی با فناوری های اطلاعات و ارتباطات بوده که عملکردهای مناسبی را برای راحتی، امنیت، سرگرمی و رفع نیازهای ساکنان زمین فراهم می سازد. مفهوم اصلی خانه هوشمند به کار گیری عملکردهای مدیریت با طراحی مناسب بوده که به ساکنان امکان کنترل و حفظ بهینه خانه های خود را می دهد.

ادغام فناوری های مدرن و اخیر انرژی و ICT در حوزه مسکن پتانسیل قوی برای خدمات و کاربردهای جدید ارائه کرده است. در میان چنین فناوری هایی، فناوری رایانه ای فراگیر که قار است اشیاء را در هر زمان و هر مکانی به هم متصل سازد، از حسگرهای کوچکی به منظور ارائه اطلاعات به کل سیستم های شبکه استفاده می کند و کاربران بخشی از شبکه کاملا متصل را تشکیل می دهند. این امر بدین معناست که کاربران بخشی از سیستم ماشین های محاسبات به هم متصل برای ارسال و دریافت اطلاعات از طریق شبکه بدون فرم های سنتی ارتباطات می باشند. این مفهوم اصلی پشت اینترنت اشیاء است. بر اساس محیط اینترنت اشیاء، کاربران می توانند با دستگاه ها و خدمات متنوعی در خانه های هوشمند تعاملا برقرار کنند.

این پاورپوینت در 10 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 7 آن قرار داده شده است:

به دلیل این که اینترنت اشیاء به طور مداوم جامعه ما مانند نواحی شهری، کشاورزی، حمل و نقل، محیط های مسکونی و سیستم های مراقبت بهداشتی را تحت تاثیر قرار می دهد، استفاده از اینترنت اشیاء در حوزه های خانه هوشمند حوزه منحصر به فردی از خانه هوشمند با اینترنت اشیاء (SHIoT) را ایجاد می کند. خانه های هوشمند و اینترنت اشیاء به طور مداوم زندگی ما را از طریق خدماتی که در هر زمان و هر مکان به هم مرتبط هستند، تحت تاثیر قرار می دهند. با توجه به این روند، چندین محقق استدلال کردند که خانه هوشمند که به عنوان «شبکه ای از دستگاه های فیزیکی که اتصال الکترونیکی، سنسور، نرم افزار و شبکه را در یک خانه فراهم می سازند»، تعریف می شود. یکی از حوزه های اینترنت اشیاء است، چون سیستم های خودکار خانگی را با اینترنت اشیاء ادغام می کند. سیستم های خانه هوشمند شامل تعداد زیادی حسگرها و سوئیچ ها بوده که به دروازه اصلی متصل است و سیستم کنترل اصلی بوده که کاربران از طریق دستگاه های دیجیتال خود مانند تلفن های هوشمند یا کامپیوترهای شخصی به آن دسترسی پیدا می کنند.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله ارتباط خانه هوشمند و اینترنت اشیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 1 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi