دانلود پاورپوینت راهکار مدیریت هوشمند شهری با تکنولوژی IoT

عنوان فارسی :

راهکار اجرای مدیریت هوشمند شهری از طریق از تکنولوژی های بر پایه اینترنت اشیا (IoT)

درسهای مرتبط:

  اینترنت اشیا

تعداد اسلاید : 31 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1401 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت پروپوزال این پاورپوینت : دانلود پروپوزال مدیریت شهری هوشمند با اینترنت اشیا
پاورپوینت اینترنت اشیا
قیمت دانلود :
22,000 تومان
توضیحات

مفهوم شهر هوشمند را می توان مبنای یک تکامل بزرگ در زمینه راهکارهای دوستدار محیط زیست دانست. در سال های اخیر، مفهوم شهر هوشمند وارد دوره جدیدی شده که در آن، همه چیز به واسطه فناوری های هوش مصنوعی، شبکه های حسگر بیسیم، و مفاهیم ICT، تحول یافته اند. در این راستا، می توان به واسطه یک سری مدلسازی ها و راهکارهای معنایی، برخی از ابزارها را در محیط شهر هوشمند، سفارشی سازی کرد. هدف این پژوهش نیز، تمرکز بر مهمترین و مبنایی ترین حوزه های مرتبط با محیط شهرهای هوشمند بوده است.

این پاورپوینت در 31 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 25 آن قرار داده شده است:

مدیریت هوشمند شهری و اینترنت اشیا

هنگامی که جوامع با پیامدهای تغییرات اقلیمی مواجه شدند و با اهمیت محیط زیست در زندگی انسان آشنا شدند، مولفه های جدیدی را وارد سیاست گذاری ها کردند و در این راستا، کلان شهرها، نقش بیشتری را در بهبود شرایط زیست محیطی ایفا می کنند. شهرنشینی یک روند رو به رشد در تمام جهان است. در این راستا، سامانه های هوشمند و ادغام آنها با سایر سامانه های هوشمند مصنوعی، باید در جهت ارائه خدمات بهتر به مردم، کنترل فشار ناشی از رشد جمعیت و کاهش تاثیر اثرات گازهای گلخانه ای توسعه یابند.

بیشتر دولت ها، اقدامات زیادی را در راستای کاهش اثرات مخرب زیست محیطی انجام داده اند. تحول پایدار شهرها، یکی از اصلی ترین گزینه ها است که اگر به روشی هوشمندانه پیاده سازی شود می تواند تاثیرات بسیار مثبتی را در پی داشته باشد. طراحی، بهره برداری و مدیریت در این حوزه باید در سطح سیستماتیک انجام گیرد تا رشد محیطی در بالاترین میزان اولویت های برنامه ریزی شده باشد. در این راستا، صنایع سنتی مبتنی بر زنجیره های ارزش نیز باید به مرور زمان، فرصت های تجاری جدید را اتخاذ نمایند. علاوه بر این، مدل های کاملا جدید در حوزه کسب و کار نیز توسط علاقه مندان این حوزه، پایه ریزی گردیده اند که به محیط زیست در طی کردن روال رشد عادی خود، کمک می کنند.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پاورپوینت راهکار مدیریت هوشمند شهری با تکنولوژی IoT”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

10 + هفت =

مقالات ترجمه شده

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی