دانلود پاورپوینت مقاله مدیریت زنجیره تامین دیجیتال و ابزارهای هوشمند

عنوان فارسی

مدیریت زنجیره تامین دیجیتال: اهمیت استفاده از ابزارها و تکنولوژی های هوشمند

درسهای مرتبط

  مدیریت زنجیره تامین

تعداد اسلاید : 30 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله مدیریت زنجیره تامین دیجیتال و فناوری هوشمند
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
38,400 تومان
توضیحات

تحولات دیجیتال شرکت ها به آن ها اجازه بهره مندی از ویژگی های اضافی از جمله اسکن بارکد، خدمات ارائه شده بر اساس مکان و ارتباطات نزدیک میدان را می دهد. این فعالیت ها با فناوری های هوشمند، گروهی از مشخصات تعبیه شده در دستگاه هایی که آن ها را هوشمند می سازد، امکانپذیر خواهد بود. این مشخصات به دستگاه ها اجازه می دهد تا قابل برنامه ریزی، قابل بررسی، قابل سنجش، قابل ارتباط و همراه گردند. بنابراین، این مطالعه زنجیره تامین دیجیتال را بر اساس تحولات دیجیتال و فناوری های هوشمند در نظر می گیرد که در این حوزه دیجیتالی شدن، شیوه همکاری و تعامل شرکت ها را تغییر می دهد.

این پاورپوینت در 30 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز اسلاید شماره 2 آن، قرار داده شده است:

زنجیره تامین دیجیتال

بسیاری از محققان بر اهمیت عملکرد ارتباط داخلی و خارجی در مدیریت کل زنجیره تامین تاکید می کنند. محققین مشاهده کردند که افزایش همکاری میان شرکت کنندگان در زنجیره تامین، هزینه های کلی را کاهش داده و عملکرد ارتباط را تقویت می کند. آن ها همچنین پی بردند که به صورت ایده آل، همکاری با مشتریان شروع شده و به سراسر شرکت از توزیع کالاهای نهایی تا تولید و تهیه مواد خام به منظور کار با تامین کنندگان خدمات و مواد توسعه می یابد. مطالعات نشان داد که افزایش تحولات دیجیتال باعث افزایش همکاری در زنجیره های تامین خواهد شد. اگرچه بسیاری از شرکت ها، پتانسیل گسترده ای در دیجیتالی شدن در زنجیره تامین را دارند، اما شرکت هایی که به دنبال حرکت به سمت زنجیره تامین دیجیتال هستند، امکان استفاده قابل توجه از این مساله را ندارند. به دلیل عدم وجود شواهد در رابطه با نحوه افزایش همکاری توسط تحولات دیجیتال، نیاز به بررسی بیشتر در رابطه با نقش فناوری های هوشمند در زنجیره تامین دیجیتال است. در این مطالعه، عملکرد رابطه شامل هر دو روابط داخلی و خارجی مورد بررسی قرار گرفت که عملکرد رابطه داخلی اشاره به موفقیت در تولید، فرایندها، روابط داخلی دارد، در حالی که عملکرد رابطه خارجی اشاره به موفقیت عملیات ها با مشارکت کنندگان دیگر در زنجیره تامین دارد.

در ادامه، اسلاید شماره 25 این پاورپوینت، قرار داده شده است:

اعتبارسنجی

براساس خلاء های ذکر شده در بالا، این مطالعه به بررسی روش مورد نیاز به منظور دستیابی به مزایای ارزش محور در زنجیره تامین دیجیتال می پردازد. به طور خاص، این مطالعه نقش میانجی فناوری های هوشمند بین تحول دیجیتال شرکت ها و عملکرد رابطه (در زنجیره تامین دیجیتال) را بررسی می کند. این مطالعه از طریق یک نظرسنجی سازمان یافته از 280 شرکت کوچک و متوسط در فنلاند انجام شد. این مطالعه به تحقیقات مربوط به زنجیره تامین دیجیتال با روشن سازی ارتباط بین تحولات دیجیتال شرکت ها، فناوری های هوشمند و عملکرد رابطه در عمل کمک می کند.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله مدیریت زنجیره تامین دیجیتال و ابزارهای هوشمند”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi