دانلود پاورپوینت مقاله مبانی IFAC در زمینه پیشرفت حسابداری مدیریت

عنوان فارسی

مبانی IFAC در زمینه پیشرفت حسابداری مدیریت: یک یادداشت تحقیقاتی

درسهای مرتبط

  حسابداری مالی

تعداد اسلاید : 23 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1402 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله IFAC در تکامل حسابداری مدیریت
پاورپوینت حسابداری
قیمت دانلود :
31,200 تومان
توضیحات

در سال 1989، فدراسیون بین المللی حسابداران (IFAC) بیانیه ای منتشر کرد که در آن بطور خلاصه درک خود را از دامنه و اهداف حسابداری مدیریت و مفاهیم زیربنای آن بیان کرده است. این بیانیه در سال 1998 با عنوان «مفاهیم حسابداری مدیریت»شماره 1 در مجموعه بیانیه های شیوه اجرایی حسابداری مدیریت بین المللی تجدید نظر و منتشر شد. IFAC از طریق اعضای خود (انجمن حسابداری ملی همه اقتصادهای بزرگ) نماینده «2.5 میلیون حسابدار شاغل در بخش عمومی، صنعت و تجارت، دولت و دانشگاه» است و بنابراین، بیانیه «پرچمدار» در سری مجموعه حسابداری خود، شایسته توجه است.

بیانیه 1 به صراحت یک هدف مرکزی را مشخص نمی کند، اما شامل یک مقدمه و بخش های زیر است: تکامل و تغییر در ­حسابداری مدیریت. حسابداری مدیریت و فرآیند مدیریت؛ چارچوب مفهومی؛ و استفاده از چارچوب مفهومی. نتیجه گیری بیان می کند که این بیانیه می تواند توسط مدیران برای درک، ارزیابی و توسعه توسط حسابداران حرفه ای در مدیریت برای تمرکز، معیار بندی و توسعه توسط مربیان در متمرکز سازی و انسجام مجدد تلاش های خود و توسط انجمن های حرفه ای در قالب بندی مجدد و تجمیع فناوری های کاری برای مرتبط شدن با حسابداری مدیریت در حال حاضر و آینده قابل استفاده است. در این یادداشت پژوهشی بر بخش اول با عنوان تکامل و تغییر در مدیریت حسابداری تمرکز می کنیم.

این پاورپوینت در 23 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز، اسلاید شماره 17 آن قرار داده شده است:

هزینه و کنترل مالی

هدف ما توصیف اجرایی سازی مفهوم IFAC در مورد تحول حسابداری مدیریت است. این یادداشت از تجربه ما ­در توسعه و بکارگیری یک مدل مبتنی بر IFAC برای بررسی مرحله تکامل شیوه های حسابداری مدیریت (MAPs) در شرکت های مواد غذایی و نوشیدنی در انگلستان تقویت و حمایت می شود. ما اظهار می کنیم که مدل ما، ذاتاً جالب است و پتانسیل تکرار در زمینه های گسترده تر دیگر را دارد.

در طول دهه 1980، کاپلان، در بررسی خود از تکامل حسابداری مدیریت، و با جانسون در کتاب Relevance Lost «ارتباط گم شده»، انتقاداتی را به نقشه های آن روز وارد کرد. از آن زمان تعدادی از تکنیک های نوآورانه حسابداری مدیریت در طیف وسیعی از صنایع توسعه یافته و در سطح بین المللی منتشر شده است. اینها برای ­پشتیبانی از فناوری های مدرن و فرآیندهای مدیریتی و جستجوی شرکت ها برای مزیت رقابتی برای رویارویی با چالش رقابت جهانی طراحی شده اند.

استدلال شده است که تکنیک های «جدید» بر کل فرآیند حسابداری مدیریت ­(برنامه ریزی، کنترل، تصمیم گیری و ارتباطات) تاثیر گذاشته است و تمرکز خود را از نقش «ساده» یا «پیش پا افتاده» در تعیین هزینه و کنترل مالی، به نقش «پیچیده» ایجاد ارزش از طریق استقرار بهبود یافته منابع تغییر داده است. در سال 2001، پژوهشگران ادعا کردند که «شرکت ها به طور فزاینده ای در حال ادغام شیوه های مختلف [نوآورانه] با استفاده از چارچوب جامع «مدیریت مبتنی بر ارزش» هستند».


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله مبانی IFAC در زمینه پیشرفت حسابداری مدیریت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi