دانلود پاورپوینت مقاله بررسی عوامل موثر بر موفقیت مدیریت پروژه از نظر هزینه و زمان

عنوان فارسی

بررسی عوامل موثر بر موفقیت مدیریت پروژه از نظر هزینه و زمان در توسعه سامانه های اطلاعاتی

درسهای مرتبط

  مدیریت پروژه

تعداد اسلاید : 32 فرمت : pptx
قابلیت چاپ و پرینت : دارد کیفیت طراحی : طلایی
سال طراحی : 1403 برای ارائه کلاسی مناسب است؟ بله
قابلیت ویرایش : دارد برای دفاعیه ارشد و دکتری مناسب است؟ بله
دریافت ترجمه مقاله این پاورپوینت : دانلود ترجمه مقاله عوامل موفقیت مدیریت پروژه هزینه و زمان
پاورپوینت مدیریت
قیمت دانلود :
34,800 تومان
توضیحات

علیرغم اهمیت اساسی دستیابی به موفقیت در پروژه، با در نظر گرفتن اینکه چگونه موفقیت مدیریت پروژه مورد ملاحظه و سنجش می شود، این مقالات به همبستگی های عوامل مرتبط کلیدی، نپرداخته است. برای مثال، اگرچه مطالعات بسیاری نشان داده اند که موفقیت پروژه به مشخصات مدیر پروژه، انگیزش تیمی، ویژگی های پروژه و حتی اولویت بندی پورتفوی بستگی دارد، اما بطور کل این مقالات، به هم وابستگی های این ها در سطوح بسیار را بررسی نکرده است.

یکی از دلایل احتمالی اینکه مطالعات بطور همزمان این چند سطح پیش آیندهای موفقیت پروژه را نادیده گرفته اند این است که مطالعات معمولاً بوسیله داده های پیمایشی گردآوری شده تنها در سطح مدیر پروژه، پشتیبانی می شوند. اگرچه این داده های ادراکی می توانند به پژوهش در تمرکز بر عوامل خاص موفقیت پروژه کمک کنند، اما بندرت بطور همزمان برای چندین پروژه، چندین مدیر پروژه یا چندین تیم، قابل گردآوری هستند.

در این نمونه پاورپوینت آماده به بررسی عوامل تعیین کننده در موفقیت مدیریت پروژه زمان و هزینه در توسعه سامانه های اطلاعاتی پرداخته شده است.

این پاورپوینت در 32 اسلاید آماده شده و در ادامه نیز اسلاید شماره 7 آن قرار داده شده است:

سیستم اطلاعاتی

هدف این پاورپوینت، تحلیل پیش آیندهای «موفقیت مدیریت پروژه هزینه ای و زمانی» (CTPMS) توسعه سیستم های اطلاعات، با ملاحظه همزمانی این متغیرها در چندین سطح تحلیل (شبکه پورتفوی، پروژه، مدیر برنامه و سطح تیم)، می باشد. هدف، شناسایی شیوه های مدیریت پروژه است که بوسیله آنها یک سازمان می تواند شایستگی خود برای دستیابی به موفقیت پروژه های توسعه سیستم اطلاعات را بهبود بخشد. همچنین این مطالعه با بکارگیری داده های ثانویه به این رشته می افزاید و بنابراین کمبودهای بالقوه گرفتن نتیجه (نتیجه گیری) از داده های ادراکی را رفع می کند.

در ادامه، اسلاید شماره 28 این پاورپوینت قرار داده شده است:

استقلال فردی و تیمی

اجرای پروژه سامانه اطلاعاتی (IS) شامل تحویل یا بهبود محصولات و خدماتی است که در محقق سازی اهداف استراتژیک یک سازمان، مشارکت دارند. بنابراین، دستیابی به موفقیت پروژه، از بالاترین اهمیت برخوردار است و غالباً سرمایه گذاری سازمانی هنگفت را توجیه و تبیین می کند.

بخاطر اینکه دستیابی به موفقیت پروژه به عوامل بسیاری بستگی دارد، موفقیت یک پروژه را می توان با استفاده از شکل های مختلف ارزیابی نمود؛ هیچ بهترین روش اندازه گیری وجود ندارد. در واقع، این موضوع از دهه 1970 بحث گسترده ای بوجود آورده است که این بخاطر ابعاد و تفسیرهای مختلف آن است. در این زمینه، تحلیل در زمینه مقالات انجام شده برای شفاف سازی تعدادی از تفاوت های بین موفقیت پروژه (PS) و موفقیت مدیریت پروژه (PMS) و شفاف سازی عوامل و جنبه های مختلف دخیل در IS PMS، لازم است.


سفارش ترجمه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پاورپوینت مقاله بررسی عوامل موثر بر موفقیت مدیریت پروژه از نظر هزینه و زمان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi