دانلود ترجمه مقاله پتانسیل تجارت الکترونیک برای شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) در محیط تجارت جهانی

عنوان فارسی

پتانسیل تجارت الکترونیک برای شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) در محیط تجارت جهانی

عنوان انگلیسی

The Potential of E-commerce for SMEs in a Globalizing Business Environment

کلمات کلیدی :

  جهانی سازی؛ SMEها؛ تجارت الکترونیک

درسهای مرتبط مدیریت بازرگانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 27
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. جهانی سازی شرکت ها 3. تغییر محیط تجاری SMEs 4. پتانسیل تجارت الکترونیک برای SMEs در محیط تجارت جهانی 5. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در عصر اقتصاد جهانی، بسیاری از بازارها به طور فزاینده ای به بازارهای بین المللی و رقابتی تبدیل شده اند. پیشرفت فن آوری در تدارکات و توزیع، تقریبا هر کسب و کاری را قادر می سازد تا اقدام به خرید، فروش و همکاری در مقیاس جهانی کرده و حتی کسب و کارهای کوچکتر و محلی هم برای بقا در این محیط تجاری جدید و چالش برانگیز مجبور به حضور خود در عرصه جهانی هستند. گرچه قضاوت صحیح این است که جهانی شدن SME ها را با چالش های بسیاری مواجه می کند، مقالات اخیر ادعا می کنند که SME ها می توانند از طریق تجارت الکترونیکی از محیط جدید بهره ببرند. در این چارچوب این مطالعه، مسائلی را که SME ها می توانند در محیط تجاری در حال تغییر و پتانسیل تجارت الکترونیک در این محیط جدید با آن مواجه شوند را ارائه می دهد. یافته های این تحقیق نشان می دهد که اگرچه اندازه آنها مانعی برای SME ها جهت رقابت در سکوی جهانی است، تجارت الکترونیک می تواند به آنها کمک کند، اما موانع متعددی وجود دارد که مانع از ورود آنها به تجارت الکترونیک می شود که می تواند با حمایت عمومی و خصوصی مدیریت شود.

نمونه متن انگلیسی مقاله

In an era of globalizing economies many markets become increasingly international and competitive. Technological progress in logistics and distribution enables nearly every business to buy, sell and cooperate on a global scale and even smaller and locally oriented businesses are forced to see themselves in a global context to survive in this new challenging business environment. Although common sense is that the globalization expose SMEs to many challenges the recent literature argues that SMEs can benefit the new environment via e-commerce. In this framework this study presents the issues the SMEs can face in changing business environment and the potential of e-commerce in this new environment. The findings of the study shows that although their size is a disadvantage for SMEs to compete in global platform e-commerce can help them make up however there are several barriers that limit or prevent them from getting into e-commerce which can be handled with public and private support.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 9 و 10 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 24,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله پتانسیل تجارت الکترونیک برای شرکت های کوچک و متوسط (SMEs) در محیط تجارت جهانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi