دانلود ترجمه مقاله برنامه ریزی و زمان بندی پروژه با استفاده از مایکروسافت پروجکت (مطالعه موردی یک ساختمان در هند)

عنوان فارسی

برنامه ریزی و زمان بندی پروژه با استفاده از مایکروسافت پروجکت (مطالعه موردی یک ساختمان در هند)

عنوان انگلیسی

Planning and Scheduling of Project using Microsoft Project (Case Study of a building in India)

کلمات کلیدی :

  مایکروسافت پروجکت؛ مدیریت پروژه؛ برنامه ریزی؛ سازمان ساخت و ساز؛ فعالیت ها

درسهای مرتبط مدیریت پروژه
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : IOSR
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 7
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود ترجمه مقاله
30,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بررسی مختصری از مقالات 3. روش تحقیق 4. نتایج و حقایق تحلیلی 5. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هر یک از ما، مدیر پروژه زندگی خودمان هستیم. از یک زن خانه دار گرفته تا کارمندی در امور تحلیل مالی، از یک بانکدار تا یک دکتر، از یک مهندس تا مدیر، از یک آموزگار تا یک دانش آموز. همگی ما بر روی اموری کار می کنیم که مهلت مقرر متفاوتی دارند. بدون توجه به شغل، هنجارها یا موقعیت مان در یک سازمان، همگی بر روی اموری کار می کنیم که منتخب بوده و شامل افرادی می شوند که اغلب با یکدیگر کار نمی کنند. این پروژه ممکن است اهداف ساده ای داشته باشد که نیاز به افراد زیاد یا هزینه بالایی ندارد و ممکن است کاملا پیچیده بوده و نیاز به مهارت ها و منابع گوناگون فراوانی داشته باشد اما در آخر به این نتیجه می رسیم که هر یک از ما پروژه را مدیریت می کنیم. به دلیل این مباحث، هدف رسیدگی به پروژه نه تنها باید اجرا و پیاده سازی باشد بلکه اجرای اثربخش و کارآمد پروژه کاملا ضروری است که باید درباره آن با وضوح بیشتری صحبت کرد. شرکت های ساخت و ساز در هند، پروژه ها را به صورت سنتی می سازند. این پدیده برخی از مواقع غیر اقتصادی و کسل کننده می شود. هم چنین اثبات شده است که روش های سنتی، زمان بر و گیج کننده هستند. مطالعه کنونی برای این افراد فرصتی را ارائه می کند تا بتوانند به وضوح تفاوت میان مایکروسافت پروجکت (MSP) و تکنیک های برنامه ریزی سنتی را مشاهده کنند. این تفاوت ها می توانند ساخت و ساز را تسریع کرده و پروژه را با برنامه ریزی مناسب با کمک مطالعه موردی درباره یک قسمت از پروژه ای که در پون ماهاراشرا واقع در هند اجرا شده است، مقرون به صرفه کند. برای یافتن جنبه های متفاوتی که برنامه ریزی و اجرای پروژه را اثربخش می کند، روش های بررسی گوناگونی اتخاذ شده اند و برای یافتن اقدامات چاره ساز به مقالات ژورنال های بین المللی اشاره شده است. روش بررسی اتخاذ شده شامل تعریف بیان مسئله، اشاره به اهداف از داده های جمع آوری شده در دو قسمت (داده های اولیه و ثانویه)، تحلیل داده ها و در نهایت نتیجه گیری می شود.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Every one of us is a manager of projects of our own life. From a house wife to an employee to financial analyst, from banker to doctor, from engineer to administrator, from a teacher to a student, we all work on different tasks with deadlines. Regardless of our occupation, norms, or location in an organization, we all work on tasks that are eclectic and involve people who do not usually work together. The project may have a simple goals that does not require many people or a great deal of money or it may be quite complex, calling for diverse skills and plethora of resources. But the bottom line is that every one of us manages projects. Owing to this the purpose of dealing with the project should not be only execution but effective and efficient execution of project is essential which is needed to be highlighted. Construction Firms in India, Construct the Projects in a Traditional ways, this sometimes proves Uneconomical & Tedious too. Traditional way also proves to be Time Consuming and Confusing. The presented work will provide them an Opportunity to clearly observe the difference between the Microsoft Project (MSP) and the Traditional Planning Techniques which speeds up Construction and also make the Project Cost Effective with Proper Planning with the help of the case study on the single wing of project executed in Pune, Maharashtra, India. For finding out various aspects that proves efficient planning & execution of the project, disparate methodologies adopted and to find out remedial measures, international journal papers were referred. Methodology adopted includes defining of problem statement, insinuating the objectives from the data collected in two part viz. Primary data and secondary, analyzing the data and finally coming to the conclusion.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 30,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله برنامه ریزی و زمان بندی پروژه با استفاده از مایکروسافت پروجکت (مطالعه موردی یک ساختمان در هند)”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi