دانلود پروپوزال نقش انگیزش در شناخت فرصت های تجاری و کارآفرینی پایدار

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش انگیزش، دانش قبلی و شبکه سازی در شناخت فرصت های تجاری و کارآفرینی پایدار

عنوان انگلیسی

The impact of motivation, prior knowledge and network on sustainable entrepreneurship and business opportunity recognition

رشته مرتبط :

  مدیریت کارآفرینی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

در این پروپوزال به بررسی و مطالعه ای بر نقش انگیزش، دانش قبلی و شبکه سازی در شناخت فرصت های تجاری و کارآفرینی پایدار پرداخته ایم. این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت تهیه شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی شامل بیان مساله و بیان اهداف، ضرورت انجام تحقیق، پیشینه تحقیق، روش تحقیق و … رعایت گردیده اند و در نتیجه مطالعه آن می تواند ابزار بسیار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی با نحوه نگارش یک پروپوزال استاندارد باشد.

این موضوع که چطور فعالیت های انسانی، سبک زندگی فعلی انسان ها و الگوهای مصرف آنها و همچنین استفاده ناپایدار از انرژی، زمین، و منابع طبیعی باعث گرم شدن زمین شده و چطور انتشار گازهای گلخانه ای همچنان به افزایش دمای جهانی منجر می شود، از بسیاری جهات به اثبات رسیده است. همچنین لازم به ذکر است که، این سطوح بسیار بالای انتشار گازهای گلخانه ای به بروز بحران های زیست محیطی جهانی و همچنین بیشترین افزایش غلظت متان از زمان آغاز اندازه گیری ها منجر شده است. از اینرو، وضعیت کلی هشدار دهنده بوده و بیانگر آن است که برای جلوگیری از گرم شدن بیشتر کره زمین بایستی اقدامات فوری و موثر انجام شود. از اینرو برای بسیاری از افراد، سازمان ها و دولت ها در سراسر جهان، ارتقای پایداری به یک اولویت کلیدی تبدیل شده است. همچنین ارتقای پایداری به عنوان یک رویکرد نوآورانه و امیدبخش برای ایجاد مشاغلی ظهور یافته است که نه تنها باعث سودآوری می شوند، بلکه در پرداختن به مسائل زیست محیطی و اجتماعی- کارآفرینی پایدار نیز موثر هستند.

این پروپوزال در قالب فایل ورد (WORD) قابل ویرایش و PDF تهیه شده و در ادامه نیز تصویر مربوط به یکی از صفحات آن قرار داده شده است:

فرصت های توسعه پایدار

شناخت فرصت برای کارآفرینی پایدار مولفه ای مناسب و مرتبط بوده و در واقع اولین گام در ایجاد یک کسب و کار پایدار موفق تلقی می شود. کارآفرینان بایستی از توانایی شناخت فرصت های تجاری کارا و نتیجه بخش و همسو با ارزش ها و اهدافشان برخوردار بوده و به روندهایی نظیر تقاضای فزاینده مصرف کننده برای کالاها و خدمات پایدار یا افزایش تعداد کسب و کارهایی که مستلزم برخورداری از ابتکارات پایداری هستند عکس العمل نشان دهند. از طریق مطالعه کارآفرینی پایدار و شناخت فرصت ها، می توان به بینشی عمیق در خصوص اینکه چطور کارآفرینان می‌توانند کسب‌وکارهایی را ایجاد کنند که به پایداری زیست‌محیطی، مالی و اجتماعی منجر شود، دست یافت. همچنین، مطالعه کارآفرینی پایدار و شناخت فرصت‌ها می تواند در رفع برخی از دشوارترین مسائل و معضلات جهانی موثر باشد. به عبارتی می توان اینگونه عنوان نمود که، دستیابی به این دانش می تواند برای حمایت و تقویت کارآفرینی پایدار و ترویج آینده ای پایدارتر موثر بوده و در واقع کارآفرینی پایدار را به یک رشته تحصیلی مهیج و امیدبخش تبدیل می کند.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش انگیزش در شناخت فرصت های تجاری و کارآفرینی پایدار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + پنج =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi