دانلود ترجمه مقاله مدلسازی واماندگی دینامیک برای توربین بادی با محور عمودی و تیغه صاف

عنوان فارسی :

مدلسازی واماندگی دینامیک برای توربین بادی با محور عمودی و تیغه صاف

عنوان انگلیسی :

Modeling dynamic stall of a straight blade vertical axis wind turbine

کلمات کلیدی :

  توربین بادی با محور افقی و تیغه صاف (SB-VAWT)؛ واماندگی دینامیک؛ حباب تفکیکی ورقه ای؛ دینامیک سیالات محاسباتی؛ مدلسازی گذرا

درسهای مرتبط : انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 15 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 70
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
32,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدلسازی واماندگی دینامیک توربین های بادی با محور عمودی 3. روش محاسبه 4. تایید مدل عددی 5. نتایج و بحث و بررسی 6. نتیجه گیری ها

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper investigates the development of the dynamic stall of a full straight blade vertical axis wind turbine (SB-VAWT) using computational fluid dynamic modeling for solving the 2D Navier–Stokes equations. The 2D unsteady Navier–Stokes equations are solved with the concept of Reynolds averaging. A mesh independency test is analyzed using the General Richardson Extrapolation technique. Two turbulence models are applied, namely the SST k-ω and the Transition SST models. It has been found that the stall development is extremely sensitive to the transitional modeling and small laminar separation bubbles will only be accurately predicted by accounting for the transition. However, the transition affects the overall turbine performance by up to 20% and delays the peak of the predicted torque by about 11°, and therefore it is crucial to include laminar-turbulence transition in the design and optimization process of SB-VAWTs.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله توسعه واماندگی دینامیک یک توربین بادی محور عمودی با تیغه صاف کامل (SB-VAWT) ، را با استفاده از مدلسازی دینامیک سیالات محاسباتی ، برای حل معادلات ناویر- استوکس 2 بعدی بررسی می کند. معادلات ناویر- استوکس ناپایدار 2 بعدی ، با مفهوم میانگین گیری رینولدز حل می شوند. آزمون استقلال مش با تکنیک برون یابی عمومی ریچاردسون تحلیل می شود. دو مدل آشفتگی اعمال می شوند، مدل SST K-W و مدل های STT گذار. مشخص می شود که توسعه واماندگی، بشدت به مدلسازی گذار و حباب های جداسازی ورقه ای کوچک حساس است و پیش بینی دقیق با در نظر گرفتن گذار صورت می گیرد. البته گذار روی عملکرد کُلی توربین، تا 20 % اثر دارد و مقدار حداکثری گشتاور پیش بینی شده را 11 درجه به تاخیر می اندازد. بنابراین کاملاً ضروری است که گذار ورقه ای- آشفتگی را در فرایند طراحی و بهینه سازی SB-VAWT لحاظ بکنیم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 18 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 14 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 32,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدلسازی واماندگی دینامیک برای توربین بادی با محور عمودی و تیغه صاف”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه − 1 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.