دانلود ترجمه مقاله واماندگی دینامیکی در توربین های بادی با محور عمودی

عنوان فارسی :

واماندگی دینامیکی در توربین های بادی با محور عمودی: مقایسه آزمایشات و محاسبات

عنوان انگلیسی :

Dynamic stall in vertical axis wind turbines: Comparing experiments and computations

کلمات کلیدی :

  توربین بادی با محور عمودی؛ واماندگی دینامیکی؛ urans؛ piv؛ مدلسازی آشفتگی

درسهای مرتبط : انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 56
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
32,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش عددی 3. توصیف آزمایش 4. نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Dynamic stall is often found in unsteady aerodynamic flows where the angle of attack can vary over a large range. It is of particular interest in the context of vertical axis wind turbines, where dynamic stall is the principal impediment to achieving improved aerodynamic efficiency. Here, we report computations using the unsteady Reynolds-averaged Navier–Stokes (URANS) equations with the Menter-SST turbulence model on a two-dimensional domain, over a range of tip speed ratios typical of the operation of vertical axis wind turbines. Comparisons are made against high resolution experimental data from particle image velocimetry (PIV), with special attention to the ability of the turbulence model to emulate the turbulence properties of the flow. It is shown that the computations approximate the experimental results well in most respects.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – واماندگی دینامیک، غالباً در جریان های ناپایدار آیرودینامیک مشاهده می شود.در چنین مواردی، زاویه حمله روی محدوده وسیعی تغییر می کند. این مساله در حیطه توربین های بادی با محور عمودی، توجه ویژه ای را به سمت خود معطوف کرده است. واماندگی دینامیک ، اصلی ترین مانع ارتقای بازدهی آیرودینامیک به شمار می رود. در اینجا محاسبات با معادلات ناویر- استوکز میانگین با رینولدز ناپایدار (urans) و مدل آشفتگی منتر در محدوده دو بعدی را گزارش می کنیم. این کار روی مجموعه نسبت های سرعت نوک در عملکرد توربین بادی با محور عمودی بدست می آیند. مقایسه ها نسبت به داده های آزمایشی با دقت بالا از روش سرعت سنجی تصویر ذره (piv) بدست آمده اند. توجه خاصی معطوف به مدل آشفتگی شده تا ویژگی های آشفتگی جریان بازسازی بشوند. نشان داده شد که محاسبات تخمینی از نتایج آزمایشی در اکثر حالت ها دارند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 16 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 12 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 32,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله واماندگی دینامیکی در توربین های بادی با محور عمودی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 11 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.