دانلود ترجمه مقاله مدیریت ملزومات پردازش اطلاعات در زنجیره های تامین جهانی

عنوان فارسی :

مدیریت ملزومات پردازش اطلاعات در زنجیره های تامین جهانی: پیش نیازی برای مدیریت زنجیره تامین پایدار

عنوان انگلیسی :

Managing Information Processing Needs in Global Supply Chains: A Prerequisite to Sustainable Supply Chain Management

کلمات کلیدی :

  مدیریت زنجیره تامین پایدار؛ نظریه پردازش اطلاعات

درسهای مرتبط : مدیریت زنجیره تامین
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 52 نشریه : Wiley
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 132
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مبانی نظری 3. روش کار 4. نتایج 5. بحث و بررسی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Sustainability is an important topic in supply chain management research and practice. For buying firms, one of the most pressing challenges associated with sustainable supply chain management is that they frequently do not possess sufficient information on what is occurring in their complex supply chains, as demonstrated by numerous incidents lacking sustainability. Using eight in‐depth case studies across four industries and elaborating on information processing theory, we identify three forms of sustainability‐related uncertainty that each firm is facing in its supply chain. We refer to them as task uncertainty, source uncertainty, and supply chain uncertainty. The study shows that the extent to which these uncertainties translate into information processing needs depends on a newly identified boundary condition labeled uncertainty intolerance. With respect to the management of such information processing needs, prior research has pointed primarily at matching information processing needs with fitting information processing capacity and secondly at mitigating information processing needs with corrective measures. This study illuminates how some innovative firms occasionally employ a more radical sustainability‐driven supply chain modification mechanism. In doing so, this research exemplifies how sustainable supply chain management may eventually turn from an amendment to a firm's daily business to a decisive factor for shaping future supply chains. In addition, the study constitutes a nascent step to elevate information processing theory to the supply chain level.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – پایداری یک موضوع مهم در تحقیقات مدیریت زنجیره تامین می باشد. برای شرکت های در حال خرید، یکی از مهم ترین چالش های مربوط به مدیریت زنجیره تامین پایدار این است که آن ها اغلب دارای اطلاعات کافی درباره آنچه در زنجیره های تامین پیچیده آن ها رخ می دهد، نیستند، چون حوادث متعدد فاقد پایداری در این شرکت ها رخ می دهد. با استفاده از هشت مطالعه موردی عمیق در سراسر صنایع و تشریح آن بر اساس نظریه پردازش اطلاعات، ما سه نوع از عمد قطعیت مرتبط با پایداری که هر شرکت در زنجیره تامین خود با آن روبروست را شناسایی کردیم. ما از آن ها به عنوان عدم قطعیت کار، عدم قطعیت منبع و عدم قطعیت زنجیره تامین یاد کردیم. این مطالعه نشان داد که تا چه حد این عدم قطعیت ها نیازهای پردازش اطلاعات را وابسته به شرایط مرزی جدیدا شناسایی شده تفسیر می کند. با توجه به مدیریت چنین نیازهای پردازش اطلاعات، تحقیقات قبلی در درجه اول به تطبیق نیازهای پردازش اطلاعات متناسب با ظرفیت پردازش اطلاعات و در درجه دوم به کاهش نیازهای پردازش اطلاعات با اقدامات مناسب اشاره می کند. این مطالعه نشان می دهد که چگونه برخی از شرکت های نوآورانه برخی اوقات مکانیزم اصلاح زنجیره تامین ناشی از پایداری را اعمال می کنند. در راستای این کار، این پژوهش نشان می دهد که چگونه مدیریت زنجیره تامین پایدار در نهایت ممکن است از یک اصلاحیه به یک کسب و کار روزانه شرکت ها که یک عامل تعیین کننده برای شکل دادن به زنجیره های تامین آینده می باشد، تبدیل شود. علاوه بر این، این مطالعه شامل یک مرحله ابتدایی به منظور ارتقاء نظریه پردازش اطلاعات به سطح زنجیره تامین می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت ملزومات پردازش اطلاعات در زنجیره های تامین جهانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − ده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.