دانلود ترجمه مقاله فیلترهای کم توان و کم ولتاژ Gm-C: پیکربندی اصلاح شده ای برای بهبود عملکرد

عنوان فارسی :

فیلترهای کم توان و کم ولتاژ Gm-C: پیکربندی اصلاح شده ای برای بهبود عملکرد

عنوان انگلیسی :

Low-voltage low-power Gm-C filters: a modified configuration for improving performance

کلمات کلیدی :

  فیلتر Gm-C؛ ولتاژ پایین؛ توان پایین؛ امپدانس خروجی؛ ترارسانا

درسهای مرتبط : الکترونیک
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : Springer
سال انتشار : 2012 تعداد رفرنس مقاله : 9
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
18,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. تاثیر امپدانس خروجی محدود شده بر عملکرد فیلتر Gm-C 3. مدار پیشنهاد شده برای ترارسانا 4. نتایج شبیه سازی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

In this paper, after addressing the effect of finite output impedance of Gm cells on the performance of Gm-C filters, a modified configuration suitable for low-voltage operation is presented. In the proposed architecture, to efficiently increase the output impedance, body-driven impedance boosting is employed. The circuit-level topology of Gm cells is modified in order to increase the output impedance with minimized power consumption. To show the effectiveness of the proposed scheme, a 0.9-V 5-th order Butterworth low-pass filter with 8 MHz cutoff frequency is designed and simulated in 90-nm CMOS technology. Employing the proposed technique, power consumption is reduced from 0.7 mW to 0.5 mW.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – در این مقاله، پس از بررسی اثر امپدانس خروجی محدود باتری های Gm بر عملکرد فیلتر های Gm-C، پیکربندی اصلاح شده مناسبی برای کار در ولتاژ پایین ارائه شده است. در ساختار پیشنهادی، برای افزایش موثر امپدانس خروجی، تقویت امپدانس مبتنی بر بدنه بکار رفته است. توپولوژي باتری های Gm سطح مدار اصلاح شده است تا مقدار امپدانس خروجي با حداقل مصرف انرژي افزايش یابد. برای نشان دادن اثربخشی طرح پیشنهادی، یک فیلتر پایین گذر باترورث مرتبه 5ام 0.9V با فرکانس قطع 8 مگاهرتز با استفاده از تکنولوژی 90-nm CMOS طراحی و شبیه سازی شده است. با استفاده از تکنیک پیشنهادی، مصرف برق از 0.7 به 0.5 مگاوات کاهش می یابد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 18,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله فیلترهای کم توان و کم ولتاژ Gm-C: پیکربندی اصلاح شده ای برای بهبود عملکرد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 13 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.