دانلود ترجمه مقاله فیلتر GM-C یونیورسال CMOS مرتبه بالای چند خروجی و چند حالته توان پایین

عنوان فارسی :

فیلتر GM-C یونیورسال CMOS مرتبه بالای چند خروجی و چند حالته توان پایین

عنوان انگلیسی :

A low-power multi-mode and multi-output high-order CMOS universal Gm-C filter

کلمات کلیدی :

  CMOS؛ Gm-C؛ فیلتر یونیورسال- توان پایین

درسهای مرتبط : الکترونیک
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : Springer
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 27
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
22,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. توپولوژی مدار پيشنهادی 3. تجزیه و تحلیل حساسیت 4. نتایج شبیه سازی 5. مقایسه با کار قبلی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper presents a new CMOS high-order Gm-C universal filter which can realize multi-mode (current, voltage, trans-resistance and trans-conductance) filtering functions, using grounded capacitors to absorbing shunt parasitic capacitances and a reduced number of active elements which leads to the minimum chip size and power consumption. Furthermore, in current-mode implementation, the proposed circuit produces simultaneously multiple filtering functions while uses just one configuration of inputs. Also, as the result of sensitivity analysis shows, the new filter structure has a very low sensitivity to the values of capacitors and trans-conductance elements. However, the proposed Gm-C filter is designed and simulated in HSPICE using 0.18 μm CMOS technology parameters and HSPICE simulation results have very close agreement with theoretical results obtained from MATLAB which justifies the design accuracy and low-power, multi-mode, multi-output universal filtering performance of the proposed circuit.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله فیلتر یونیورسال GM-C مرتبه بالای CMOS جدیدی را ارائه می دهد که می تواند توابع فیلترینگ چند حالته (جریان، ولتاژ، مقاومت-ترانس و کندوکتانس-ترانس) را با استفاده از خازن های زمینی برای جذب ظرفیت های پارازیتی موازی و تعداد کم عنصر فعال که منجر به اندازه مینیموم چیپ و مصرف برق می شود را تشخیص دهد. علاوه بر این، در اجرای حالت جریان، مدار پیشنهادی به طور همزمان چندین تابع فیلترینگ را ایجاد می کند در حالی که تنها از یک پیکربندی ورودی ها استفاده می کند. همچنین آنالیز میزان حساسیت نشان می دهد که ساختار فیلتر جدید دارای حساسیت بسیار کم نسبت به مقادیر خازن ها و عناصر کندوکتانس-ترانس است. با این وجود، فیلتر Gm-C پیشنهادی در HSPICE با استفاده از پارامترهای فناوری μm CMOS 0.18 طراحی و شبیه سازی شده و نتایج شبیه سازی HSPICE سازگاری بسیار نزدیکی را با نتایج نظری حاصل از MATLAB نشان می دهد که دقت طراحی و عملکرد فیلتر یونیورسال چند خروجی چند حالته توان پایین مدار پیشنهادی را توجیه می کند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 22,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله فیلتر GM-C یونیورسال CMOS مرتبه بالای چند خروجی و چند حالته توان پایین”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − هشت =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.