دانلود ترجمه مقاله محدودیت ها و آینده دستگاه های الکتروگاردیوگرافی

عنوان فارسی :

محدودیت ها و آینده دستگاه های الکتروگاردیوگرافی: مروری کلی و چشم اندازی از اینترنت اشیا

عنوان انگلیسی :

Limitations and Future of Electrocardiography Devices: A Review and the Perspective from the Internet of Things

کلمات کلیدی :

  الکتروکاردیوگرافی؛ اینترنت اشیا؛ اطلاع رسانی دیجیتالی سلامت؛ دستگاه های ECG

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا (IoT)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 47
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود مقاله
27,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. سیستم نظارتی الکتروکاردیوگرافی 3. محدودیت های دستگاه های ECG 4. IoT و دستگاه های ECG 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Electrocardiography (ECG) devices are considered essential medical tools for detecting and preventing cardiovascular diseases. These devices are used to obtain information about the structure and function of the human heart. Given the various medical uses of the information from ECG devices, it is essential that these devices provide accurate information about the heart in a precise manner. Although many advances in ECG devices have been made over the years, the literature reveals not only limitations in conventional devices but also highlights how the Internet of Things (IoT) has the potential to improve medical applications in ECG devices. This paper reviews previous works on ECG devices to identify their limitations as well as provides some insights into the development of IoT-based ECG devices.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – دستگاه های الکتروگاردیوگرافی (ECG)، ابزارهای ضروری پزشکی برای تشخیص و پیشگیری از بیماری های قلبی عروقی محسوب می گردند. این دستگاه ها برای به دست آوردن اطلاعاتی در مورد ساختار و عملکرد قلب انسان مورد استفاده قرار می گیرند. با توجه به کاربردهای پزشکی وسیع داده های دستگاه های ECG، ضروری است که این دستگاه ها بتوانند اطلاعات دقیقی از قلب را به روشی دقیق ارائه دهند. اگرچه دستگاه های پیشرفت های زیادی در دستگاه های ECG در طول این سال ها ایجاد شده است، با این حال بررسی مقالات در این زمینه نه تنها محدودیت دستگاه های فعلی را نشان می دهند بلکه این موضوع را برجسته می کنند که اینترنت اشیا (IoT) چگونه می تواند نقش بالقوه ای در بهبود کاربردهای پزشکی در دستگاه های ECG داشته باشند. این مقاله به بررسی پژوهش ها قبلی در زمینه دستگاه های ECG پرداخته تا محدودیت های آنها را شناسایی کند و در راستای آن دیدگاه هایی را برای توسعه دستگاه های ECG مبتنی بر IoT ارائه دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 27,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله محدودیت ها و آینده دستگاه های الکتروگاردیوگرافی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 11 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.