دانلود ترجمه مقاله بازسازی موضع خطای زمان واقعی استنباطی برای اینترنت اشیاء مربوط به سلامت

عنوان فارسی :

بازسازی موضع خطای زمان واقعی استنباطی برای اینترنت اشیای مربوط به سلامت

عنوان انگلیسی :

An Inferential Real-Time Falling Posture Reconstruction for Internet of Healthcare Things

کلمات کلیدی :

  بازسازی موضع؛ حسگرها؛ شبکه بیزی؛ اینترنت اشیای مربوط به سلامتی

درسهای مرتبط : اینترنت اشیاء
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 29 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 15
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بازسازی موضع و تشخیص خطا 3. بازسازی موضع خطای زمان واقعی استنباطی 4. نتایج تجربی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This study constructs a approach to reproduce the real-time falls of humans, which uses a triaxial accelerometer and triaxial gyroscope to detect the occur- rence of a fall, and an attitude algorithm to estimate the angles of each part of the human body, where internet of healthcare things collects the information of each sensor, and a Bayesian Network deduces the next action. Inferential Bayesian probability could present more complete data of a fall to healthcare providers. Even if the data are damaged by the transmission network or equip- ment, the next action still could be deduced by Bayesian probability, and be- cause the fall could be reproduced in a 3D Model on the client side, the fall occurrence is shown more intuitively, and could thus serve as reference for rst aid.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مطالعه روشی را برای بازتولید خطای زمان واقعی انسان ها ارائه داده و از شتاب سنج و ژیروسکوپ سه محوره برای تشخیص دقت این سقوط، و یک الگوریتم نگرشی برای برآورد زاویه هر بخش از بدن انسان استفاده کرده است و در آن اینترنت اشیای مربوط به سلامت اطلاعات هر حسگر را جمع آوری کرده و شبکه بیزی اقدام بعدی مربوط به آن را استنتاج کرده است. احتمالات بیزی استنباطی می توانند داده های کامل تری را برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی فراهم کنند. حتی اگر این داده ها به واسطه شبکه انتقالی یا تجهیزات مربوط به آن صدمه ببینند، اقدام بعدی هنوز هم می تواند به واسطه احتمالات بیزی استنباط شده و در قالب یک مدل 3D در سمت مشتری ارائه گردد، همچنین دقت بیشتری را در نتایج نشان داده و در قالب مرجعی برای اهداف بعدی مورد استفاده قرار گیرد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله بازسازی موضع خطای زمان واقعی استنباطی برای اینترنت اشیاء مربوط به سلامت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.