دانلود ترجمه مقاله چارچوب ساختاری نظارت بر سلامت مبتنی بر اینترنت اشیا

عنوان فارسی :

چارچوب ساختاری نظارت بر سلامت مبتنی بر اینترنت اشیا: بررسی

عنوان انگلیسی :

Structural Health Monitoring Framework Based on Internet of Things: A Survey

کلمات کلیدی :

  اینترنت اشیا؛ مجموعه های داده ای NoSQL؛ پروتکل های مسیر یابی؛ نظارت ساختاری بر سلامت؛ شبکه حسگر بی سیم

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 19 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 141
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیش زمینه IoT 3. بررسی نظارت ساختاری بر سلامت 4. طراحی مفهومی شبکه WSN مبتنی بر زیگ بی در محیط IoT برای چارچوب SHM 5. انتقال داده ها با استفاده از پروتکل مسیر یابی برای شبکه توان پایین (RPL) 6. پلت فرم های پردازش و ذخیره سازی داده 7. خلاصه و جهت گیری های مربوط به پژوهش های آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

Internet of Things (IoT) has recently received a great attention due to its potential and capacity to be integrated into any complex system. As a result of rapid development of sensing technologies such as radio-frequency identification, sensors and the convergence of information technologies such as wireless communication and Internet, IoT is emerging as an important technology for monitoring systems. This paper reviews and introduces a framework for structural health monitoring (SHM) using IoT technologies on intelligent and reliable monitoring. Specifically, technologies involved in IoT and SHM system implementation as well as data routing strategy in IoT environment are presented. As the amount of data generated by sensing devices are voluminous and faster than ever, big data solutions are introduced to deal with the complex and large amount of data collected from sensors installed on structures.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – اینترنت اشیا (IoT) اخیراً به دلیل پتانسیل ها و قابلیت هایش در ادغام در هر سیستم پیچیده ای توجهات زیادی را به خود جلب کرده است. در نتیجه توسعه سریع تکنولوژی های سنجشی مانند شناسایی فرکانس رادیویی، سنسورها و همگرایی تکنولوژی های اطلاعاتی مانند ارتباطات بی سیم و اینترنت، IoT به عنوان تکنولوژی مهمی برای سیستم های نظارتی ظهور یافته است. این مقاله با استفاده از تکنولوژی های IoT در نظارت قابل اعتماد و هوشمند، چارچوبی را برای نظارت ساختاری بر سلامتی معرفی و بررسی کرده است. به طور خاص، تکنولوژی های دخیل در IoT و پیاده سازی سیستم نظارت ساختاری بر سلامتی (SHM) و نیز استراتژی مسیر یابی داده در محیط IoT در این مقاله ارائه شده است. هرچقدر که مقدار داده های تولید شده به واسطه دستگاه های اندازه گیری بیشتر شده و سریع تر از قبل توسعه می یابد، راه حل هایی برای داده های بزرگ نیز به منظور مقابله با مقدار داده های بزرگ و پیچیده جمع آوری شده از سنسورهای نصب شده در ساختارها معرفی می گردند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله چارچوب ساختاری نظارت بر سلامت مبتنی بر اینترنت اشیا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 10 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.