دانلود ترجمه مقاله افزایش امنیت اینترنت اشیا با شبکه نرم افزار محور

عنوان فارسی :

افزایش امنیت اینترنت اشیا با استفاده از شبکه نرم افزار محور

عنوان انگلیسی :

Enhancing Internet of Things Security using Software-Defined Networking

کلمات کلیدی :

  کنترل دسترسی؛ شبکه نرم افزار محور؛ پروتکل برنامه های محدود شده؛ اینترنت اشیا

درسهای مرتبط : اینترنت اشیا
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2020 تعداد رفرنس مقاله : 23
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه و کارهای مرتبط 3. مروری کلی بر سیستم 4. طراحی سیستم 5. ارزیابی 6. نتیجه گیری و کارهای آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

Access control technologies are fundamental for addressing the security and privacy requirements of the Internet of Things (IoT). This paper proposes an access control solution for Constrained Application Protocol (CoAP)-based IoT services. The proposed solution considers a network of a single provider that interconnects various IoT endpoints. It leverages the Software-Defined Networking (SDN) paradigm and implements application aware policy enforcement at the network level. All operations are transparent to the IoT endpoints and no modifications are required to the IoT communication protocol. Furthermore, our solution is built on standard OpenFlow, hence it is realistic and it can be easily deployed to an existing network. We prove the feasibility of our solution through a proof of concept implementation using network emulation.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – فناوری های کنترل دسترسی برای پرداختن به الزامات امنیت و حریم خصوصی اینترنت اشیا (IoT) اساسی هستند. این مقاله یک راه حل کنترل دسترسی برای سرویس های اینترنت اشیا-مبتنی بر پروتکل برنامه محدود (CoAP) را پیشنهاد می کند. راه حل پیشنهادی شبکه ای از یک ارائه دهنده واحد را در نظر می گیرد که نقاط مختلف IoT را به یکدیگر مرتبط می کند. همچنین از الگوی شبکه سازی تعریف شده توسط نرم افزار (SDN) استفاده می کند و سیاست های برنامه آگاه را در سطح شبکه پیاده سازی می کند. تمام عملیات ها برای نقاط پایانی اینترنت اشیا شفاف هستند و هیچ تغییری در پروتکل ارتباطات اینترنت اشیا لازم نیست. علاوه بر این ، راه حل ما براساس OpenFlow استاندارد ایجاد شده است، از این رو واقع گرایانه بوده و به راحتی می تواند در شبکه موجود مستقر شود. ما امکان‌پذیری راه‌حل خود را از طریق اثبات پیاده‌سازی مفهوم با استفاده از شبیه سازی شبکه ثابت می‌کنیم.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله افزایش امنیت اینترنت اشیا با شبکه نرم افزار محور”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 12 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.