دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی بین المللی در تجارت بین الملل

عنوان فارسی :

جایگاه مدیریت منابع انسانی بین المللی در تجارت بین الملل

عنوان انگلیسی :

The Place of International Human Resource Management in International Business

کلمات کلیدی :

  تحلیل محتوا؛ تکامل زمینه ای؛ HRM چند ملیتی؛ نیروی کار غیر مهاجر؛ مباشران بین المللی؛ مهاجران

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت بازرگانی؛ مدیریت کسب و کار
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 20 نشریه : Springer
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 78
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش تحقیق 3. بحث و بررسی 4. مفاهیم پژوهش 5. توضیح پایانی

نمونه متن انگلیسی مقاله

This article addresses the issue of whether International Human Resource Management (IHRM) is disconnected from other International Business (IB) studies. A content analysis was conducted of 383 articles published in five main international business journals used by IHRM scholars as outlets for their work over a 21 year time span. We classified the articles into two streams of IHRM research: international assignment management and what we term MNC-related research. These streams were found to be given almost equal research attention, developing in tandem across the time period examined. A thematic analysis of articles within each stream facilitated the identification of areas receiving the most research concentration, those with partial attention, and topics yet to be explored. A third stream of articles we designated as non-empirical allowed consideration of theoretical developments within the field. This assessment demonstrates how IHRM is developing a stronger connection with more general IB research.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله به این مساله می‌ پردازد که آیا مدیریت منابع انسانی بین المللی (IHRM) از سایر مطالعات تجارت بین الملل (IB) مجزا گشته ‌است. یک تحلیل محتوایی انجام شده از 383 مقاله منتشر شده در پنج نشریه عمده تجارت بین الملل توسط محققین IHRM به عنوان خروجی برای کارشان در طول یک دوره زمانی 21 ساله مورد استفاده قرار گرفت. ما مقالات را به دو جریان پژوهشی IHRM طبقه‌ بندی نمودیم: مدیریت انتصابات بین‌ المللی و آنچه که ما آن را تحقیقات مرتبط با MNC می نامیم. اینگونه دریافته شد که به این جریانات توجه پژوهشی تقریبا برابری مبذول گشته است، که پشت سر هم در طول دوره زمانی بررسی شده توسعه می یابند. تحلیل موضوعی مقالات در هر جریان، شناسایی حوزه هایی را تسهیل می ‌کرد که بیشترین تمرکز تحقیق را داشتند، مواردی که توجه جزئی داشتند، و موضوعاتی که هنوز هم باید مورد بررسی قرار گیرند. جریان سوم از مقالات که ما آن را به عنوان غیر تجربی تعیین نمودیم، امکان بررسی پیشرفتهای نظری را در این زمینه فراهم نمود. این ارزیابی نشان می ‌دهد که چگونه IHRM در حال توسعه یک ارتباط قویتر با تحقیقات کلی ‌تر IB است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی بین المللی در تجارت بین الملل”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.