دانلود ترجمه مقاله تعامل میان سرمایه اجتماعی، خلاقیت و کارآیی در سازمان‌ ها

عنوان فارسی :

تعامل میان سرمایه اجتماعی، خلاقیت و کارآیی در سازمان‌ ها

عنوان انگلیسی :

The interaction between social capital, creativity and efficiency in organizations

کلمات کلیدی :

  سرمایه اجتماعی؛ خلاقیت؛ کارآیی؛ سازمان؛ بهره وری

درسهای مرتبط : مدیریت رفتار سازمانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 67
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پیشینه نظری و فرضیات 3. روش 4. نتایج 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Some have argued social capital provides synergy for creative cooperation among employees. Creativity and efficiency have been established as two concepts that oppose each other; however, they are both essential to maintain the competitiveness of an organization. This study investigated the interaction between social capital on organizational creativity and efficiency and examined the links between organizational creativity and efficiency. In addition, it is aimed to provide recommendations based on results regarding the effectiveness of social capital on organizational creativity. In this empirical study, the data on perceptions concerning social capital, organizational creativity and organizational efficiency was gathered by means of a questionnaire completed by 131 managers working in the Turkish Employment Agency. Subsequently, data was analyzed with the SmartPLS software and presented in tables. The findings showed that social capital has an effect on organizational creativity and organizational efficiency. Results also provided support for the effect of organizational creativity on the organizational efficiency.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – برخی استدلال نموده اند که سرمایه اجتماعی، هم افزایی را برای همکاری خلاقانه در بین کارکنان فراهم می آورد. خلاقیت و کارآیی به عنوان دو مفهومی وضع شده اند که با یکدیگر در تضاد هستند؛ با این حال، هر دو آنها برای حفظ رقابت یک سازمان ضروری هستند. این مطالعه تعامل میان سرمایه اجتماعی و خلاقیت و کارایی سازمانی را مورد بررسی قرار داده و روابط میان خلاقیت و کارایی سازمانی را بررسی نموده است. علاوه بر این، هدف آن ارائه توصیه هایی مبتنی بر نتایج مربوط به اثربخشی سرمایه اجتماعی بر خلاقیت سازمانی است. در این مطالعه تجربی، داده ‌ها در مورد ادراکات مرتبط با سرمایه اجتماعی، خلاقیت سازمانی و کارایی سازمانی با استفاده از پرسشنامه تکمیل شده توسط 131 مدیر شاغل در موسسات کاریابی ترکیه جمع ‌آوری شد. متعاقباً، داده ‌ها با نرم ‌افزار Smart PLS مورد تحلیل قرار گرفته و در جداول ارایه شدند. یافته‌ ها نشان داد که سرمایه اجتماعی بر خلاقیت سازمانی و کارایی سازمانی تاثیر می گذارد. نتایج همچنین پشتیبانی از تاثیر خلاقیت سازمانی بر کارآیی سازمانی را فراهم نمودند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تعامل میان سرمایه اجتماعی، خلاقیت و کارآیی در سازمان‌ ها”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + 20 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.