شبیه سازی و ترجمه مقاله یک چارچوب یکپارچه برای ترمیم تصویر هوایی

عنوان فارسی

یک چارچوب یکپارچه برای ترمیم تصویر هوایی

عنوان انگلیسی

An integrated framework for aerial image restoration

کلمات کلیدی :

  تصویر هوایی؛ توازن رنگ؛ افزایش اشباع؛ افزایش کنتراست

درسهای مرتبط پردازش تصویر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 17
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل شبیه سازی را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
IEEE
قیمت دانلود ترجمه مقاله
32,400 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. کارهای مرتبط 3. چارچوب بازسازی تصویر هوایی 4. آزمایش ها 5. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – بازسازی تصاویر هوایی فرآیند بسیار مهمی برای ارائه ویژگی های زمینی مورد نظر به کاربران است. اینکار بویژه در کاربری های مربوط به پایش یا حس از راه دور زمین اهمیت ویژه ای دارد. در تحقیق حاضر چارچوبی موثر ایجاد شده است که هدف از آن فراهم کردن تصویری با کیفیت بالا با هماهنگی متوازن، رنگ آمیزی واضح، و مرزبندی مشخص اشیا است. این اهداف با پردازش تصویر هوایی از طریق ادغام میانگین تراز توان کانال رنگ، حداقل و حداکثر تغییر مکان دهی و مقیاس گذاری براساس پیکسل، و مشخص کردن مرز اشیا حاصل شد. تصاویر هوایی واقعی در آزمایشات بکار رفت. نتایج رضایت بخشی با ارزیابی کمّی و کیفی بدست آمد و کارآیی روش پیشنهادی را تایید کرد.

نمونه متن انگلیسی مقاله

The restoration of aerial images is a crucial process for exposing ground features of interest to users. This is particularly important in applications concerned with the surveillance or remote sensing of the land. In this work, an efficient framework was developed that aims at providing a higher quality image of balanced tonal rendering, vivid colouring, and object boundary sharpening. These goals were achieved by processing the aerial image through an integration of colour channel mean value exponent alignment, pixel based min-max shifting and scaling, and object edge emphasizing. Real-world aerial images were used in experiments. Satisfactory results, evaluated both qualitatively and quantitatively, were obtained and verified the effectiveness of the proposed method.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترمیم تصویر

تصاویر گرفته شده توسط ماهواره ها و سایر تجهیزات هوایی برای انواع قسمت های مطالعاتی و … کاربرد فراوانی دارند. همواره یکی از مشکلات اصلی در این زمینه کیفیت تصویر می باشد. ترمیم تصویر مسئله ی مهمی است که با افزایش کیفیت دوربین ها و سایر تجهیزات بهبود داده شده است. اما هزینه ی بالا تصویر برداری مجدد ، محققان را برآن داشته تا با ترمیم تصاویر قدیمی بتوانند کیفیت تصاویر را افزایش دهند. این مقاله نیز یک راه کاری برای بهبود و ترمیم تصویر ارئه داده است.

ترمیم تصویر در پردازش تصویر

شکل بالا قسمتی از مقاله است که بهبودی توسط روش ارائه شده در آن را نشان می دهد.

با شبیه سازی ترمیم تصویر در متلب با روش مقاله ما نیز یک عکس به برنامه به صورت شکل زیر به عنوان ورودی اعمال کردیم:

ترمیم تصاویر در متلب

همانطور که مشاهده می کنید کیفیت تصویر پایین بوده و نیاز به ترمیم تصویر احساس می شود. خروجی تصویر برنامه به صورت شکل زیر به دست آمده است:

ترمیم تصاویر

آن گونه که مشاهده می کنیم تصویر هوایی مربوط به پل کابلی در شهر تبریز که از نظر کیفیت مناسب نبود ، حالا کیفیت بسیار خوبی دارد. در حالت کلی این محصول شبیه سازی مقاله ذکر شده می باشد که در برنامه متلب انجام شده است.

 

 

محتوی بسته دانلودی:

m فایل شبیه سازی مقاله در متلب PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 32,400 تومان

نقد و بررسی‌ها

 1. soheil

  سلام وقت بخیر
  فایل شبیه سازی مقاله در متلب که در مجموعه دانلود قرار دارد، همان فایل موجود مقاله اصلی در سایت متلب است یا خیر؟
  توضیحات کلی کد موجود است؟
  صحت کد تست شده است؟
  با تشکر

  • bagher

   سلام
   کلیه برنامه ها تست شده و نتیجه ارائه میشود. توضیحات در کنار کدها کامنت گذاری شده است.
   باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + ده =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi