شبیه سازی و ترجمه مقاله یک چارچوب یکپارچه برای ترمیم تصویر هوایی

عنوان فارسی :

یک چارچوب یکپارچه برای ترمیم تصویر هوایی

عنوان انگلیسی :

An integrated framework for aerial image restoration

کلمات کلیدی :

  تصویر هوایی – تعادل رنگ – ارتقا اشباع رنگ – افزایش تقابل

درسهای مرتبط : پردازش تصویر
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : IEEE
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 17
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل شبیه سازی را دانلود کنید وضعیت ترجمه مقاله : سفارش ترجمه تخصصی این مقاله
IEEE
قیمت دانلود مقاله
20,000 تومان
فهرست مطالب

1- مقدمه 2- کار مربوطه 3- چارچوب یکپارچه تصویر هوایی 4- آزمایش 5- نتیجه گیری

چکیده انگلیسی مقاله

ABSTRACT- The restoration of aerial images is a crucial process for exposing ground features of interest to users. This is particularly important in applications concerned with the surveillance or remote sensing of the land. In this work, an efficient framework was developed that aims at providing a higher quality image of balanced tonal rendering, vivid colouring, and object boundary sharpening. These goals were achieved by processing the aerial image through an integration of colour channel mean value exponent alignment, pixel based min-max shifting and scaling, and object edge emphasizing. Real-world aerial images were used in experiments. Satisfactory results, evaluated both qualitatively and quantitatively, were obtained and verified the effectiveness of the proposed method.

چکیده ترجمه شده به فارسی

چکیده- ترمیم تصاویر هوایی ، یک فرآیند بسیار مهم برای نشان دادن ویژگی های زمین مورد توجه کاربران می باشد. این امر به ویژه در برنامه های کاربردی در رابطه با نظارت و سنجش از راه دور زمین بسیار مهم است. در این مقاله یک چارچوب کارآمد توسعه داده شده است که هدف از ارائه ی آن کیفیت بالاتر تصویر، رنگ آمیزی رنگی و تیز کردن و بهتر کردن حاشیه شکل می باشد. این اهداف با پردازش تصویر هوایی از طریق ادغام کانال رنگ یعنی مرتب سازی ارزش اجزا ، پیکسل براساس شیفت min-max و تغییرات مقیاس و تاکید بر لبه ی تصویر صورت می گیرد. در آزمایش از تصویر واقعی استفاده شده است. نتایج به دست آمده با هر دو روش کمی و کیفی رضایتبخش بودند و در واقع مناسب و موثر بودن روش پیشنهادی را نشان می دادند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترمیم تصویر

تصاویر گرفته شده توسط ماهواره ها و سایر تجهیزات هوایی برای انواع قسمت های مطالعاتی و … کاربرد فراوانی دارند. همواره یکی از مشکلات اصلی در این زمینه کیفیت تصویر می باشد. ترمیم تصویر مسئله ی مهمی است که با افزایش کیفیت دوربین ها و سایر تجهیزات بهبود داده شده است. اما هزینه ی بالا تصویر برداری مجدد ، محققان را برآن داشته تا با ترمیم تصاویر قدیمی بتوانند کیفیت تصاویر را افزایش دهند. این مقاله نیز یک راه کاری برای بهبود و ترمیم تصویر ارئه داده است.

ترمیم تصویر در پردازش تصویر

شکل بالا قسمتی از مقاله است که بهبودی توسط روش ارائه شده در آن را نشان می دهد.

با شبیه سازی ترمیم تصویر در متلب با روش مقاله ما نیز یک عکس به برنامه به صورت شکل زیر به عنوان ورودی اعمال کردیم:

ترمیم تصاویر در متلب

همانطور که مشاهده می کنید کیفیت تصویر پایین بوده و نیاز به ترمیم تصویر احساس می شود. خروجی تصویر برنامه به صورت شکل زیر به دست آمده است:

ترمیم تصاویر

آن گونه که مشاهده می کنیم تصویر هوایی مربوط به پل کابلی در شهر تبریز که از نظر کیفیت مناسب نبود ، حالا کیفیت بسیار خوبی دارد. در حالت کلی این محصول شبیه سازی مقاله ذکر شده می باشد که در برنامه متلب انجام شده است.

 

 

محتوی بسته دانلودی:

m فایل شبیه سازی مقاله در متلب PDF مقاله انگلیسی
قیمت : 20,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “شبیه سازی و ترجمه مقاله یک چارچوب یکپارچه برای ترمیم تصویر هوایی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + یک =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.