دانلود ترجمه مقاله بهره برداری یکپارچه از خودروهای الکتریکی و تولیدات تجدیدپذیر

عنوان فارسی :

بهره برداری یکپارچه از خودروهای الکتریکی و تولیدات تجدیدپذیر در یک سیستم توزیع هوشمند

عنوان انگلیسی :

Integrated operation of electric vehicles and renewable generation in a smart distribution system

کلمات کلیدی :

  سیستم توزیع؛ تولید پراکنده؛ جمع کننده؛ تولید تجدیدپذیر؛ خودرو الکتریکی؛ رزرو

درسهای مرتبط : شبکه هوشمند؛ انرژی های نو
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2015 تعداد رفرنس مقاله : 64
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. چارچوب بهره برداری زمان واقعی و روز بعد 3. فرمول بندی روش 4. شبیه سازی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Distribution system complexity is increasing mainly due to technological innovation, renewable Distributed Generation (DG) and responsive loads. This complexity makes difficult the monitoring, control and operation of distribution networks for Distribution System Operators (DSOs). In order to cope with this complexity, a novel method for the integrated operational planning of a distribution system is presented in this paper. The method introduces the figure of the aggregator, conceived as an intermediate agent between end-users and DSOs. In the proposed method, energy and reserve scheduling is carried out by both aggregators and DSO. Moreover, Electric Vehicles (EVs) are considered as responsive loads that can participate in ancillary service programs by providing reserve to the system. The efficiency of the proposed method is evaluated on an 84-bus distribution test system. Simulation results show that the integrated scheduling of EVs and renewable generators can mitigate the negative effects related to the uncertainty of renewable generation.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – پیچیدگی سیستم توزیع عمدتا به دلیل نوآوری های تکنولوژیکی، تولید پراکنده تجدیدپذیر (DG) و بارهای پاسخگو، افزایش یافته است. این پیچیدگی باعث می شود تا نظارت، کنترل و بهره برداری از شبکه های توزیع برای اپراتورهای سیستم توزیع (DSOها) مشکل باشد. به منظور مقابله با این پیچیدگی، در این مقاله روشی نوین برای برنامه ریزی بهره برداری یکپارچه از یک سیستم توزیع پیشنهاد شده است. این روش، شکل جمع آوری کننده را در قالب عاملی میانجی بین کاربران نهایی و DSOها معرفی می کند. در روش پیشنهادی، برنامه ریزی رزرو و انرژی با استفاده از جمع کننده ها و DSO انجام شده است. علاوه بر این، خودروهای الکتریکی (EVها) به عنوان بارهای پاسخگویی در نظر گرفته شده اند که می توانند با ارائه رزروی برای سیستم در برنامه های خدمات جانبی مشارکت داشته باشند. کارایی روش پیشنهادی روی یک سیستم تست توزیعی 84 باسه ارزیابی شده است. نتایج شبیه سازی نشان می دهند که برنامه ریزی یکپارچه EVها و ژنراتورهای پراکنده می تواند تاثیرات منفی مرتبط با عدم قطعیت تولید تجدیدپذیر را کاهش دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله بهره برداری یکپارچه از خودروهای الکتریکی و تولیدات تجدیدپذیر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.