دانلود پروپوزال نقش مولفه نوآوری و رهبری تحول گرا در بهبود بهره وری سازمانی

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش مولفه نوآوری و رهبری تحول گرا در بهبود بهره وری سازمانی

عنوان انگلیسی :

A Study on the Role of Innovation Component and Transformational Leadership in Improving Organizational Productivity

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

نوآوری و رهبری جزو موضوعاتی هستند که علاقه بیشتر محققین و پژوهشگران مدیریتی را به خود معطوف ساخته اند، چرا که این دو مولفه، نقشی اساسی در بهبود مزیت رقابتی و عملکرد سازمانی ایفا می نمایند. محققین این پرسش را مطرح می کنند که آیا نوآوری و رهبری، موجب تقویت و پیشبرد عملکرد برتر سازمانی می گردند و یا عملکردهای پیشین نیز تحت تاثیر این دو شاخصه هستند یا نه. بنابراین، برجسته سازی ارتباط بین نوآوری، رهبری، و عملکرد سازمانی، باعث شده تا محققین، توجه بیشتری را به این حوزه پژوهشی معطوف سازند. تحقیقات زیادی به رابطه خطی بین نوآوری و عملکرد اشاره کرده اند، با این حال، همچنان خلاهای پژوهشی زیادی در این زمینه وجود دارد. در برخی از تحقیقات به رابطه مثبت این دو اشاره شده و در برخی نیز به عکس این موضوع دلالت شده است و حتی در برخی نیز اذعان شده که رابطه چشم گیری بین این دو وجود ندارد. از آنجایی که موفقیت سازمان ها تحت تاثیر عوامل بیشماری است باید به دنبال فاکتور دیگری نیز باشیم. از جمله فاکتورهای داخلی و خارجی که می توانند عملکرد سازمانی را تحت شعاع قرار دهند. در سال های اخیر، محققین روی اهمیت منابع سازمانی مانند قابلیت های رهبری تمرکز کرده اند. با این حال، تاثیرات سبک رهبری خاص بر عملکرد به خوبی بررسی نشده است. در همین راستا، این پروپوزال نقش رهبری را نیز در این زمینه بررسی کرده است.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای اصلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها بوده و نیز امیدواریم تا این پژوهش، موجب تحقیقات مشابهی در آینده گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

نوآوری و رهبری تحول گرا و عملکرد


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال نقش مولفه نوآوری و رهبری تحول گرا در بهبود بهره وری سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − شش =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.