دانلود پروپوزال نقش مولفه نوآوری و رهبری تحول گرا در بهبود بهره وری سازمانی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر نقش مولفه نوآوری و رهبری تحول گرا در بهبود بهره وری سازمانی

عنوان انگلیسی

A Study on the Role of Innovation Component and Transformational Leadership in Improving Organizational Productivity

رشته مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1402
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

دانلود پاورپوینت تاثیر شاخص های نوآورانه بر بهبود بازده سازمانی

قیمت دانلود :
75,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

نوآوری و رهبری جزو موضوعاتی هستند که علاقه بیشتر محققین و پژوهشگران مدیریتی را به خود معطوف ساخته اند، چرا که این دو مولفه، نقشی اساسی در بهبود مزیت رقابتی و عملکرد سازمانی ایفا می نمایند. محققین این پرسش را مطرح می کنند که آیا نوآوری و رهبری، موجب تقویت و پیشبرد عملکرد برتر سازمانی می گردند و یا عملکردهای پیشین نیز تحت تاثیر این دو شاخصه هستند یا نه. بنابراین، برجسته سازی ارتباط بین نوآوری، رهبری، و عملکرد سازمانی، باعث شده تا محققین، توجه بیشتری را به این حوزه پژوهشی معطوف سازند. تحقیقات زیادی به رابطه خطی بین نوآوری و عملکرد اشاره کرده اند، با این حال، همچنان خلاهای پژوهشی زیادی در این زمینه وجود دارد. در برخی از تحقیقات به رابطه مثبت این دو اشاره شده و در برخی نیز به عکس این موضوع دلالت شده است و حتی در برخی نیز اذعان شده که رابطه چشم گیری بین این دو وجود ندارد. از آنجایی که موفقیت سازمان ها تحت تاثیر عوامل بیشماری است باید به دنبال فاکتور دیگری نیز باشیم. از جمله فاکتورهای داخلی و خارجی که می توانند عملکرد سازمانی را تحت شعاع قرار دهند. در سال های اخیر، محققین روی اهمیت منابع سازمانی مانند قابلیت های رهبری تمرکز کرده اند. با این حال، تاثیرات سبک رهبری خاص بر عملکرد به خوبی بررسی نشده است. در همین راستا، این پروپوزال نقش رهبری را نیز در این زمینه بررسی کرده است.

این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای اصلی پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این پروپوزال می تواند ابزار مناسبی برای دانشجویان در راستای آشنایی بیشتر با این ساختارها بوده و نیز امیدواریم تا این پژوهش، موجب تحقیقات مشابهی در آینده گردد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) آماده شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس آن قرار داده شده است:

نوآوری و رهبری تحول گرا و عملکرد


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال نقش مولفه نوآوری و رهبری تحول گرا در بهبود بهره وری سازمانی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi