دانلود ترجمه مقاله IFRS و کارهای نهادی در حوزه حسابداری

عنوان فارسی :

IFRS و کارهای نهادی در حوزه حسابداری

عنوان انگلیسی :

IFRS and institutional work in the accounting domain

کلمات کلیدی :

  IFRS؛ حسابداری شرکت؛ شرکت های حسابداری؛ بحرانی؛ کار نهادی؛ زمینه سازمانی؛ مرزهای حوزه

درسهای مرتبط : حسابداری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 15 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 71
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. زمینه نظری 3. IFRS در اردن: جنبه های نهادی چندسطحی 4. روش 5. آنالیز: IFRS و حوزه حسابداری 6. بحث و بررسی های بیشتر و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Additional discussion and conclusion: This paper examined social dimensions of implementing IFRS in a developing country, by employing institutional work, to shed light on power dynamics and practices within the accounting domain. The analysis contributes to research by extending the institutional work concept to accounting research, to highlight the roles and actions of two groups in changing accounting practices to protect their interests, in the IFRS era. By doing that, the paper emphasizes the need for more research within the social dimension of IFRS implementation. The analysis shows that the limited IFRS training is relevant to understanding how, and why, corporate accountants engage in institutional work, as it increases their dependency on auditors, and shifts power in favor of the latter. Prior to IFRS, we can think of Jordanian corporate accounting as a service field with practices largely built around governmental accounting regulations. However, as the rules change, and related knowledge is no longer easily accessible, corporate accountants face daily challenges, with limited options. Their field is threatened with delegitimation if it becomes apparent to owners and managers that corporate accountants no longer have the taken-for-granted knowledge that differentiates them. At the same time, the paper contends that large audit firms’ expertise enables them to engage in institutional work at the micro level, to remove obstacles and make the standards operable. As conformity with the new rules is a legal requirement for the corporate accounting field, it becomes a survival priority, and action is required to reduce the uncertainty (Oliver, 1991). Actions might involve gaining the required knowledge via training courses, yet many corporate accountants referred to the language barrier, as most IFRS classes were offered in English in Jordan and the region, and translations were lagging. Another action suggested by researchers following the work of Daske, Hail, Leuz, and Verdi (2013) is a ‘label’ adoption to ensure compliance, or the use of the flexibility and accounting choices within the principles-based standards to retain prior practices, as opposed to a ‘serious’ adoption, or changing the financial reporting practices in ways that comply with the IFRS framework (Carmona & Trombetta, 2008; Guerreiro et al., 2015).

ترجمه نمونه متن انگلیسی

بحث و بررسی و نتیجه گیری: در این مقاله ابعاد اجتماعی اجرای IFRS در یک کشور در حال توسعه، با استفاده از کارهای نهادی، برای روشن شدن دینامیک قدرت و شیوه های درون حوزه حسابداری، مورد بررسی قرار گرفت. تجزیه و تحلیل، با گسترش مفهوم کار سازمانی به تحقیقات حسابداری کمک می کند تا نقش و اقدامات دو گروه را در تغییر شیوه های حسابداری برای محافظت از منافع آنها در دوران IFRS برجسته نماید. با انجام این کار، مقاله بر نیاز به تحقیق بیشتر در ابعاد اجتماعی پیاده سازی IFRS تاکید دارد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که آموزش محدود IFRS مربوط به درک چگونگی و دلیل حسابداران شرکت برای کار در سازمان است، زیرا وابستگی آنها را به حسابرسان افزایش می دهد و قدرت را به نفع آخری تغییر می دهد. قبل از IFRS، می توانیم حسابداری شرکت های اردن را به عنوان یک زمینه خدماتی در نظر بگیریم که عمدتا بر اساس مقررات حسابداری دولتی ساخته شده است. با این حال، با تغییر قوانین و دانش مرتبط، دیگر به راحتی قابل دسترسی نیست، حسابداران شرکت های بزرگ با چالش های روزانه با گزینه های محدود مواجه می شوند. عرصه خود را با نمایندگی در معرض تهدید قرار می دهد اگر به صاحبان و مدیران آشکار می شود که حسابداران شرکت، دیگر دانشی که آن ها را از دیگران متفاوت می کرد را ندارند. در همان زمان، این مقاله ادعا می کند که تخصص شرکت های ممیزی آنها را قادر می سازد تا در کارهای نهادی در سطح میکرو، برای از بین بردن موانع و ایجاد استانداردها کارآمد باشند. همانطور که مطابق با قوانین جدید، یک الزام قانونی برای زمینه حسابداری شرکت، آن را به یک اولویت بقا تبدیل کند می تواند اقدام لازم برای کاهش عدم قطعیت باشد (الیور1991). اقدامات ممکن است شامل دستیابی به دانش مورد نیاز از طریق دوره های آموزشی باشد، اما بسیاری از حسابداران شرکتی به مانع زبان اشاره می کنند؛ همانطور که بیشتر کلاس های IFRS در زبان انگلیسی در اردن و منطقه ارائه می شود و ترجمه ها به کندی پیش می روند. یک اقدام دیگر که توسط محققان پس از کار داسکه، هایل، لیوز و وردی (2013) پیشنهاد شده است، پذیرش «برچسب» برای اطمینان از انطباق و یا استفاده از انتخاب انعطاف پذیری و حسابداری، در استانداردهای مبتنی بر اصول، برای حفظ شیوه های قبلی، به عنوان مخالفت با تصویب "جدی" یا تغییر شیوه های گزارشگری مالی به شیوه ای که مطابق با چارچوب IFRS باشد، است (کارمونا و ترامبتا 2008، گیوریور و همکاران 2015).

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله IFRS و کارهای نهادی در حوزه حسابداری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 3 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.