دانلود ترجمه مقاله پایداری و توسعه منابع انسانی: فراتر از سازمان های پایدار

عنوان فارسی :

پایداری و توسعه منابع انسانی: فراتر از سازمان های پایدار

عنوان انگلیسی :

Human resource development and sustainability: beyond sustainable organizations

کلمات کلیدی :

  پایداری؛ سازمان پایدار؛ توسعه منابع انسانی

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 18 نشریه : Taylor & Francis
سال انتشار : 2012 تعداد رفرنس مقاله : 54
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پایداری به عنوان توسعه انسانی 3. جامعه خطر 4. ایدئولوژی پایداری و HRD 5. محیط زیست مدرن و HRD استراتژیک 6. HRD استراتژیک 7. توسعه پایدار و HRD بحرانی 8. HRD بحرانی 9. محیط زیست جدید / آگاهی اقتصادی و HRD جامع 10. HRD جامع 11. بحث و بررسی 12. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This conceptual paper draws upon the theory of the risk society to develop three propositions that argue that Human resource development (HRD) and sustainability lie in a mutually co-constructive relationship. While many have critiqued HRD for its scant attention to sustainably, this paper identifies how three models of HRD including strategic HRD, critical HRD, and holistic HRD currently respond to the ideologies that vie to define the sustainability project. It is argued here that if HRD scholars and practitioners are more deliberate in their relationship with sustainability, they will encounter new and powerful conceptual and ethical frameworks to address the long standing tension in the field. As HRD grapples with sustainability they will need to address its own developmental dilemmas, which may give rise to a new HRD; one that is more aligned with the dilemmas of today's complex, global society.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله مفهومی بر پایه نظریه جامعه ریسک بنا نهاده شده است تا بتواند سه گذاره را توسعه دهد. این گزاره ها عنوان می دارند که توسعه منابع انسانی (HRD) و پایداری، در روابط هم سازنده متقابل، نهفته هستند. با وجود اینکه افراد زیادی، HRD را به دلیل توجه کمش به باد انتقاد می گیرند، این مقاله در حال حاضر نحوه پاسخگویی سه مدل HRD یعنی HRD استراتژیک، HRD بحرانی و HRD کُل گرا را به ایدئولوژی هایی که برای تعریف پروژه پایداری رقابت می کنند، بیان می کند. در اینجا عنوان می شود در صورتی که پژوهشگران HRD و دست اندرکاران آن در روابط خود با پایداری، تعمدی تر عمل کنند با چارچوب های اخلاقی و مفهومی قدرتمند و جدیدی روبه رو می شوند تا تنش ریشه دار در این زمینه را مورد خطاب قرار دهند. با همبستگی HRD و پایداری، این محققان باید پرسش های مربوط به توسعه را مورد خطاب قرار دهند که می تواند منجر به ظهور HRD جدیدی شود. HRDای که با پرسش های جامعه جهانی و پیچیده کنونی، همسویی بیشتری دارد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله پایداری و توسعه منابع انسانی: فراتر از سازمان های پایدار”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

تماس با پشتیبانی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.