دانلود ترجمه مقاله رویکرد جامعی برای مدیریت منابع انسانی در صنعت چهارم

عنوان فارسی :

رویکرد جامعی برای مدیریت منابع انسانی در صنعت چهارم

عنوان انگلیسی :

Holistic approach for human resource management in Industry 4.0

کلمات کلیدی :

  صنعت چهارم؛ مدیریت منابع انسانی؛ توسعه شایستگی؛ ایجاد صلاحیت

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی (human resource management)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 6 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 33
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. نقش و اهمیت مدیریت منابع انسانی برای استراتژی شرکتی 3. توسعه مدل شایستگی برای صنعت چهارم 4. استفاده پتانسیل از مدل شایستگی توسعه یافته 5. نتیجه گیری و چشم انداز

نمونه متن انگلیسی مقاله

To cope with knowledge and competence challenges related to new technologies and processes of Industry 4.0 new strategic approaches for holistic human resource management are needed in manufacturing companies. Due to the continuous automation of simple manufacturing processes, the number of workspaces with a high level of complexity will increase, which results in the need of high level of education of the staff. The challenge is to qualify employees to shift their capacities to workspaces with more complex processes and ensure the retention of jobs in changing working environments. A strategic approach for employee qualification is described in this contribution.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

به منظور مقابله با چالش های دانشی و شایستگی مربوط به تکنولوژی های جدید و فرآیندهای صنعت چهارم، رویکردهای استراتژیکی جدیدی برای مدیریت منابع انسانی در شرکت های تولیدی مورد نیاز می باشد. با توجه به اتوماسیون مستمر فرآیندهای تولیدی ساده، تعداد فضاهای کاری با سطح بالایی از پیچیدگی افزایش خواهد یافت که منجر به تیاز به آموزش سطح بالا در میان کارکنان خواهد شد. هدف این چالش ها، واجد شرایط کردن کارکنان برای تغییر ظرفیت های شان در فضاهای کاری با فرآیندهای پیچیده تر و تضمین اشتغال در محیط های کاری می باشد. یک رویکرد استراتژیکی نیز برای ایجاد صلاحیت کارکنان در این مقاله تشریح شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله رویکرد جامعی برای مدیریت منابع انسانی در صنعت چهارم”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 + 19 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.