دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی و سرمایه انسانی برای دستیابی به یادگیری فراگیر

عنوان فارسی :

مدیریت منابع انسانی و سرمایه انسانی برای دستیابی به یادگیری فراگیر: دیدگاه ساختاری

عنوان انگلیسی :

Human capital and human resource management to achieve ambidextrous learning: A structural perspective

کلمات کلیدی :

  یادگیری دو جانبه؛ یادگیری سازمانی؛ سرمایه انسانی؛ شیوه های HRM

درسهای مرتبط : مدیریت منابع انسانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 15 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 46
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
24,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. سازمان های دو جانبه 3. مدیریت منابع انسانی، سرمایه انسانی و یادگیری سازمانی 4. روش ها 5. معیارها 6. نتایج 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Organisational learning has become increasingly important for strategic renewal. Ambidextrous organisations are especially successful in the current environment, where firms are required to be efficient and adapt to change. Using a structural approach, this study discusses arguments about the nature of ambidexterity and identifies the kinds of human capital that better support specific learning types and HRM practices suited to these components of human capital. Results highlight learning differences between marketing and production units, as well as different HRM practices and human capital orientations. This study points out that human capital mediates between HRM practices and learning.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – یادگیری سازمانی به موضوع مهمی برای بازسازی استراتژیک تبدیل شده است. سازمان های فراگیر به ویژه در محیط فعلی بسیار موفق بوده و در آن ها شرکت ها نیازمند این هستند تا در برابر تغییرات به صورت کارآمد و سازگاری عمل کنند. با استفاده از رویکرد ساختاری، این پژوهش به بررسی آرگومان هایی پرداخته که در رابطه با ماهیت تعیین نوع سرمایه انسانی در پشتیبانی از از انواع یادگیری و شیوه های HRM مناسب برای این عناصر سرمایه سازمانی بهتر عمل می کند. نتایج، تفاوت های یادگیری بین واحدهای بازاریابی و تولید، و نیز تفاوت شیوه های HRM و جهت گیری های سرمایه های انسانی را برجسته می کند. این مطالعه اشاره می کند که سرمایه انسانی بین شیوه های HRM و یادگیری واسطه می شود.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 24,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله مدیریت منابع انسانی و سرمایه انسانی برای دستیابی به یادگیری فراگیر”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − 1 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.