دانلود ترجمه مقاله شرکت های خانوادگی و انتخاب بین شرکت های تابعه تملیک شده و شرکت های سرمایه گذاری

عنوان فارسی :

شرکت های خانوادگی و انتخاب بین شرکت های تابعه تملیک شده و شرکت های سرمایه گذاری مشترک: دیدگاه هزینه های مبادله

عنوان انگلیسی :

Family Firms and the Choice Between Wholly Owned Subsidiaries and Joint Ventures: A Transaction Costs Perspective

کلمات کلیدی :

  شرکت های خانوادگی؛ حالت ورود به بازار؛ اقتصاد هزینه مبادله؛ سرمایه گذاری مشترک؛ شرکت تابعه تملیک شده

درسهای مرتبط : مدیریت کسب و کار
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 22 نشریه : SAGE
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 82
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. چارچوب نظری 3. تدوین فرضیه ها 4. روش تحقیق 5. نتایج 6. بحث و بررسی و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

We examine the effects of family control on entry mode choice by integrating Transaction Costs Economics with the family business literature. Using a dataset of 951 foreign investments, we investigate the role of family involvement on entry modes. After controlling for endogeneity, we find that if both the investing and the local firm are family firms, forming a joint venture is preferred, while if only the investing firm is a family firm, a wholly owned subsidiary is more likely. Results show that family control has an important impact on entry modes, an hypothesis that has not yet been fully explored.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده - ما به بررسی اثرات کنترل خانوادگی بر انتخاب حالت ورود به بازار از طریق گنجاندن اقتصاد هزینه های مبادله در پیشینه تحقیقاتی کسب و کار خانوادگی می پردازیم. با استفاده از مجموعه داده هایی متشکل از 951 سرمایه گذار خارجی، ما به بررسی نقش مشارکت خانواده در حالت های ورود به بازار می پردازیم. پس از کنترل درون زایی، ما دریافتیم که اگر شرکت های سرمایه گذاری و شرکت های محلی هر دو شرکت های خانوادگی باشند، تشکیل شرکت سرمایه گذاری مشترک اولویت دارد، در حالی که اگر شرکت سرمایه گذاری یک شرکت خانوادگی باشد، تشکیل شرکت تابعه تملیک شده احتمالاً ارجحیت خواهد داشت. نتایج نشان می دهد که کنترل خانوادگی اثر مهمی بر حالت های ورود به بازار دارد و این فرضیه ای است که هنوز به طور کامل بررسی نشده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله شرکت های خانوادگی و انتخاب بین شرکت های تابعه تملیک شده و شرکت های سرمایه گذاری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × دو =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.