دانلود ترجمه مقاله اهمیت مدل سازی پراکنش در پژوهش شرکت خانوادگی

عنوان فارسی :

مغایرت در ارزیابی های اعضای خانواده: اهمیت مدل سازی پراکنش در پژوهش شرکت خانوادگی

عنوان انگلیسی :

Variance in Family Members’ Assessments: The Importance of Dispersion Modeling in Family Firm Research

کلمات کلیدی :

  مطالعات خانوادگی؛ سازوکارهای خانوادگی؛ داده های پیمایشی؛ رگرسیون ها؛ تحلیل مسیر؛ تحلیل واریانس؛ تحلیل واریانس چندگانه؛ اختلاف؛ مدیریت

درسهای مرتبط : مدیریت کسب و کار
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 23 نشریه : SAGE
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 74
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. ارزیابی های سطح خانواده و مدل های ترکیبی 3. فرآیند مدل سازی ترکیب پراکندگی 4. مثال نمایشی 5. تحقیقات آتی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The extent to which assessments are shared across family members and generations has been questioned, suggesting that the variability in the family members’ perceptions may convey important family-level information. With this in mind, we theoretically and methodologically introduce dispersion modeling which is designed to use this variance as an important explanatory variable, presenting a framework that can guide scholars in its application. Using field data to apply the framework, we illustrate how this modeling approach helps us understand the dynamic interactions within family firms, and then we offer future research ideas that are best suited to dispersion composition modeling.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این که تا چه میزانی ارزیابی ها در بین اعضای خانواده و نسل ها به اشتراک گذاشته می شوند، سوالی است که در حال حاضر نیز پرسیده می شود و این مطلب حاکی از آن است که تغییر در برداشت های اعضای خانواده ممکن است اطلاعات مهمی را در سطح شرکت منتقل کند. با در نظر گرفتن این موضوع، ما به صورت نظری و تحقیقی به معرفی مدل سازی پراکنش می پردازیم که به منظور استفاده از این واریانس به عنوان متغیر تبیینی مهم طراحی شده و نشان دهنده ی چارچوبی است که می تواند برای محققین در زمینه کاربرد خود راه گشا باشد. با استفاده از داده میدانی برای اعمال این چارچوب، ما نشان می دهیم که چگونه این رویکرد مدل سازی به ما در درک تعاملات پویای موجود در شرکت های خانوادگی کمک می کند و سپس ایده هایی در راستای تحقیقات آتی پیشنهاد می کنیم که بهترین برازش را با مدل سازی ترکیب پراکنش دارند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله اهمیت مدل سازی پراکنش در پژوهش شرکت خانوادگی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.