دانلود ترجمه مقاله کارايي صادراتي موسسات اقتصادی نوظهور: تاثیر قابلیت های شرکت

عنوان فارسی :

کارايي صادراتي موسسات اقتصادی نوظهور: تاثیر قابلیت های شرکت و محیط های سازمانی

عنوان انگلیسی :

The export performance of emerging economy firms: The influence of firm capabilities and institutional environments

کلمات کلیدی :

  شرکت های اقتصادی نوظهور؛ عملکرد صادرات؛ قابلیت های شرکت؛ سازمان ها؛ انتخاب هکمن

درسهای مرتبط : مدیریت بازاريابي و صادرات
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 13 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 91
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
27,500 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. نظریه و فرضیات 3. روش تحقیق 4. نتایج 5. بحث و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

We advance a two-stage theoretical model which contends that the export performance of emerging economy firms (EEFs) will depend both upon their firm-specific capabilities and their home institutional environments. Specifically, we argue that EEFs will be more likely to export when facing more uncertainty at home from greater political instability, substantial informal competition, and high corruption. Furthermore, we hypothesize that firms’ export intensities will be contingent upon specialized internal capabilities such as a skilled workforce, top managerial experience, and access to external technologies. We test these hypotheses using a dataset of more than 16,000 firms from the four BRIC economies (i.e., Brazil, Russia, China and India). Our results confirm that political instability and informal competition have robust effects on the export propensity of EEFs, whilst export intensity is contingent upon the availability of skilled workers and access to external technologies via licensing.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکيده – ما در این مطالعه یک مدل نظری دو مرحله ای را توسعه داده ایم که بیان می کند که عملکرد صادرات شرکت های اقتصادی نوظهور وابسته به قابلیت های خاص شرکت آن ها و محیط های سازمانی آن ها می باشد. به طور ویژه، استدلال ما بر این است که شرکت های اقتصادی نوظهور هنگامی که با عدم قطعیت بیشتری در بی ثباتی سیاسی بیشتر داخل کشور، رقابت غیر رسمی پایدار و فساد بالا مواجهه می شوند، به احتمال بالاتر به امر صادرات می پردازند. علاوه بر این، فرض ما بر این است که، شدت صادرات شرکت ها وابسته به قابلیت های داخلی تخصصی مانند نیروی کاری مهارت دیده، تجربه مدیریتی عالی و دسترسی به فناوری های خارجی می باشد. ما این فرضیات را با استفاده از یک مجموعه داده بیش از 16000 شرکت از چهار اقتصاد BRIC (یعنی برزیل، روسیه، چین و هند) مورد تست قرار دادیم. نتایج ما نشان داد که عدم ثبات سیاسی و رقابت غیر رسمی اثرات قوی بر تمایل این کشورها به صادرات دارد، در حالی که شدت صادرات وابسته به قابلیت دسترسی به نیروی کاری بامهارت و دسترسی به فناوری های خارجی از طریق صدور مجوز می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 27,500 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله کارايي صادراتي موسسات اقتصادی نوظهور: تاثیر قابلیت های شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − دوازده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.