دانلود ترجمه مقاله کارآفرینی و رفاه: گذشته، حال، و آینده

عنوان فارسی :

کارآفرینی و رفاه: گذشته، حال، و آینده

عنوان انگلیسی :

Entrepreneurship and well-being: Past, present, and future

کلمات کلیدی :

  کارآفرینی؛ رفاه کارآفرینانه؛ خود اشتغالی؛ سعادتمندی؛ رفاه ذهنی گرایانه؛ رفاه سعادت گرایانه؛ تأثیر مثبت و منفی؛ رضایت از زندگی؛ تندرستی

درسهای مرتبط : مدیریت کارآفرینی؛ مدیریت کسب و کار
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2019 تعداد رفرنس مقاله : 105
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. چکیده اجرایی 2. مقدمه 3. تعریف و سنجش رفاه در کارآفرینی 4. کارآفرینی و رفاه: فرصت‌ های پژوهشی آتی 5. مقالات در مورد موضوع خاص 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Entrepreneurship research typically emphasizes firm-level outcomes such as growth and performance. However, people pursue entrepreneurship for deeply personal, idiosyncratic reasons. Therefore, as in other self-organized human pursuits, how entrepreneurship relates to fulfillment and well-being is of utmost importance. In this paper, we provide an overview of the well-being concept, related research, and its connection to entrepreneurship. We define entrepreneurial well-being as the experience of satisfaction, positive affect, infrequent negative affect, and psychological functioning in relation to developing, starting, growing, and running an entrepreneurial venture. We explain this definition of entrepreneurial well-being and review significant developments in our field and the broader field of well-being. Highlights of social, technological and institutional trends illustrate key areas for future research that can enhance our understanding of these phenomena. The eight papers in this special issue focus on entrepreneurial well-being each offering a specific perspective on how scholars can theorize and study the antecedents and consequences of entrepreneurship related to well-being.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – پژوهش کارآفرینی معمولا بر نتایج سطح شرکت مانند رشد و عملکرد تاکید می‌ کند. با این حال، افراد، کارآفرینی را به دلایل عمیقا شخصی و خاص دنبال می‌ کنند. بنابراین، همانند سایر فعالیت های انسانی خود سازمان یافته، این امر از اهمیت بالایی برخوردار است که چگونه کارآفرینی به تکامل و رفاه مربوط می‌ شود. در این مقاله، ما مروری بر مفهوم رفاه، تحقیقات مرتبط، و ارتباط آن با کارآفرینی را ارایه می‌ دهیم. ما رفاه کارآفرینی را به عنوان تجربه رضایت، تاثیر مثبت، اثرات منفی نامکرر، و عملکرد روانی در رابطه با توسعه، شروع، رشد و راه ‌اندازی یک سرمایه‌ گذاری کارآفرینی تعریف می‌ نماییم. ما این تعریف از رفاه کارآفرینی را توضیح می ‌دهیم و پیشرفت های قابل ‌توجهی در حوزه خود و حوزه وسیع رفاه را مورد بررسی قرار می ‌دهیم. نکات مهم در روندهای اجتماعی، تکنولوژیکی و سازمانی، حوزه ‌های اصلی تحقیقات آتی را نشان می ‌دهند که می ‌تواند درک ما از این پدیده را افزایش دهد. هشت مقاله در این موضوع خاص بر رفاه کارآفرینانه تمرکز دارند هر کدام یک دیدگاه خاص را در این مورد ارائه می دهند که چگونه محققان می‌ توانند سوابق و نتایج کارآفرینی مربوط به رفاه را تئوریزه و مطالعه نمایند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله کارآفرینی و رفاه: گذشته، حال، و آینده”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − 3 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.