دانلود ترجمه مقاله عوامل استرس زا و رفاه کارآفرینان

عنوان فارسی

عوامل استرس زا و رفاه کارآفرینان: دیدگاه بازیابی و مطالعه دفتر خاطرات

عنوان انگلیسی

Entrepreneurs' stressors and well-being: A recovery perspective and diary study

کلمات کلیدی :

  استرس؛ چالش و عوامل استرس زای بازدارنده؛ تفکر در حل مساله؛ نشخوار عاطفی؛ رفاه؛ مطالعه خاطرات؛ بی تفاوتی؛ بهبود

درسهای مرتبط مدیریت کارآفرینی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 21 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2021 تعداد رفرنس مقاله : 119
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت :

دانلود پاورپوینت مقاله رابطه استرس و رفاه کارآفرینان

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود ترجمه مقاله
69,600 تومان
فهرست مطالب

1. خلاصه اجرایی 2. مقدمه 3. پیشینه نظری 4. روش 5. نتایج 6. بحث و بررسی 7. نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – هر چند گفته می شود که کارآفرینان کار بسیار پر استرسی دارند، اما اینکه با توجه به این موضوع چگونه می توانند رفاه خود را حفظ کنند، هنوز به خوبی مشخص نشده است. به تازگی با ادغام چارچوب تنش زای مانع – چالش با مدل بی تفاوتی – استرس زای بازسازی از تنش کاری، به بررسی نحوه تاثیر عوامل استرس زای مانع و چالش – رضایتمندی شناختی و عاطفی – رفاه کارآفرینان با تاثیر بر توانایی آن ها در جدایی و بازیابی از تنش کاری پرداختیم. مطالعه دفتر خاطرات ما شامل 386 نقاط داده جفت روز از 55 کارآفرین بود. چالش و عوامل استرس زا از بی تفاوتی روانشناختی کار در شب از طریق افزایش تفکر در حل مساله و نشخوار عاطفی مربوط به کار که رفاه کارآفرینان را در صبح روز بعد کاهش می داد، ممانعت کرد. این اثرات برای توضیحات جایگزین (به عنوان مثال راندمان خواب اندازه گیری شده به صورت عینی) قوی بود و متفاوت از روابط مشاهده شده در سراسر کارآفرینان بود. یافته های ما ماهیت عوامل استرس زا و مکانیزم های اساسی استرس و بازیابی از استرس را توضیح می دهد.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Although entrepreneurs are said to have extremely stressful work, how they may be able to maintain their well-being in light of this is only poorly understood. Newly integrating the challenge-hindrance stressor framework with the stressor-detachment model of recovery from work stress, we investigate how specific challenge and hindrance stressors—cognitive and emotional demands—impact entrepreneurs' well-being by influencing their ability to detach and recover from work stress. Our diary study yielded 386 day-pair data points from 55 entrepreneurs. Challenge and hindrance stressors inhibited psychological detachment from work in the evening through increasing problem-solving pondering and work-related affective rumination, which diminished entrepreneurs' well-being the next morning. These effects are robust to alternative explanations (e.g., objectively measured sleep efficiency) and differ from relationships observed across entrepreneurs. Our findings elucidate the nature of stressors and the micro-foundational mechanisms of stress and recovery.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 37 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 28 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 69,600 تومان

نقد و بررسی‌ها

 1. alireza

  ترجمه خوبی داشت و میشه از این مقاله برای رشته مدیریت کارآفرینی استفاده کرد
  ممنون از تیم قوی شما

  • bagher

   سلام
   مرسی از دیدگاهتون
   باتشکر

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi