دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش هوش هیجانی و اعتماد در بهبود عملکرد کارکنان

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر نقش هوش هیجانی و اعتماد در بهبود عملکرد کارکنان (مطالعه موردی: صنعت بیمه در استان گیلان)

عنوان انگلیسی :

A Study on the Role of Emotional Intelligence and Trust in Improving Employee Performance (Case Study: Insurance Industry in Guilan Province)

رشته های مرتبط :

  مدیریت رفتار سازمانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1399
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
38,000 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی (به صورت مفهومی و عملیاتی) 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

یکی از مهمترین عوامل موثر بر عملکرد کارکنان در سازمان، هوش هیجانی می باشد. عملکرد، مبنایی برای کسب پاداش، ارتقای شغلی و حفظ کارکنان در سازمان می باشد. این مولفه از زمان استخدام تا خروج از شرکت، همراه کارکنان است. از این رو، برای به دست آوردن خروجی های بهتر، احساساتی که به خوبی کنترل و مدیریت شده باشند، نقش بسزایی دارند. این شاخصه نه تنها روی محیط کار و خود شغل تاثیرگذار است، بلکه زندگی حرفه ای کارکنان را نیز تحت شعاع قرار می دهد. هوش هیجانی می تواند عملکرد شغلی کارکنان را به واسطه تقویت روابط مثبت، داشتن عملکرد گروهی بهتر و نیز ایجاد روابط اجتماعی قوی تر، افزایش دهد.

در دنیایی که روز به روز در حال رقابتی تر شدن است، سازمان ها توجه خود را به فاکتورهایی که روی عملکرد تاثیرگذار است، منعطف ساخته اند. یکی از این فاکتورها که جنبه مهمی از سازمان را نیز شکل می دهد، هوش هیجانی است. کارکنان در هر سازمانی، تحت تاثیر احساسات هستند. با این حساب می تواند اذعان داشت که هوش هیجانی هر فرد، ارتباط نزدیکی با بهره وری شغلی وی دارد. این احساسات مثبت مرتبط با عملکرد، نیازمند خودآگاهی، خود مدیریتی، آگاهی اجتماعی و مدیریت روابط دارد. در هر جنبه از زندگی شخصی و حرفه ای یک کارمند، هوش هیجانی نقشی اساسی دارد.

این پروپوزال نیز با تاکید بر این موضوع به بررسی نقش مولفه های هوش هیجانی و اعتماد در بهبود عملکرد کارکنان و متعاقبا موفقیت های سازمانی پرداخته و به طور خاص، روی کارکنان صنعت بیمه متمرکز شده است. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت شده است. مطالعه این محصول می تواند ابزاری مناسب برای دانشجویان در راستای یادگیری این ساختارها بوده و نیز چشم انداز وسیع تری را در اختیار آنها قرار دهد تا موضوعات مشابه و جدیدی را در این حیطه برای اهداف دانشگاهی خود انتخاب نمایند.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و نیز فایل مقاله بیس قرار داده شده است:

هوش هیجانی و اعتماد و عملکرد


نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر نقش هوش هیجانی و اعتماد در بهبود عملکرد کارکنان”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 13 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.