دانلود ترجمه مقاله در مورد اثرات نوسان درآمد بر توزیع درآمد

عنوان فارسی :

در مورد اثرات نوسان درآمد بر توزیع درآمد: شواهدی نامتقارن از داده های سطح ایالتی در آمریکا

عنوان انگلیسی :

On the Effects of Income Volatility on Income Distribution: Asymmetric Evidence from State Level Data in the U.S.

کلمات کلیدی :

  توزیع درآمد؛ بی ثباتی درآمد؛ عدم تقارن؛ داده های سطح ایالتی؛ ایالات متحده

درسهای مرتبط : مدیریت سود و درآمد
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 33 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 39
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
32,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. مدل ها و روش ها 3. نتایج 4. خلاصه و نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

A previous study that tried to assess the impact of income volatility on income inequality in the U.S. used state level data and a balanced panel model to conclude that increased volatility worsens income distribution in the U.S., which implies that decreased volatility should reduce inequality. We use the same data set that is extended by nine years and revisit the issue using linear and nonlinear ARDL time-series models to show that the above conclusion does not hold in every state. While we discover short-run asymmetric effects of income volatility on a measure of inequality in most states, they translate to long-run asymmetric effects only in 16 states. Both increased volatility and decreased volatility are found to have unequalizing effects on income distribution in these states.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – یک مطالعه قبلی که تلاش نمود تاثیر نوسانات درآمد بر نابرابری درآمد را در ایالات‌ متحده مورد ارزیابی قرار دهد، از داده‌ های سطح ایالتی و یک مدل پنلی متعادل برای نتیجه ‌گیری این مورد استفاده نمود که نوسانات افزایش یافته، توزیع درآمدها در ایالات ‌متحده را وخیم تر می نماید، که نشان می‌ دهد نوسانات کاهش یافته باید نابرابری را کاهش دهد. ما از همان مجموعه داده استفاده می ‌کنیم که نه سال تمدید می‌ شود و با استفاده از مدل‌ های سری زمانی ARDL خطی و غیرخطی، موضوع را مورد بازبینی قرار می دهیم تا نشان دهیم که نتیجه گیری فوق در همه ایالات صدق نمی کند. در حالی که ما به اثرات نامتقارن نوسانات درآمد کوتاه مدت بر معیار نابرابری در اکثر ایالات پی می بریم، آنها به تاثیرات نامتقارن طولانی ‌مدت تنها در ۱۶ ایالت تبدیل می‌ شوند. هر دو مورد نوسانات افزایش یافته و نوسانات کاهش یافته اینگونه به نظر می آیند که اثرات نابرابرسازی بر توزیع درآمد در این ایالات داشته باشند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب
قیمت : 32,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله در مورد اثرات نوسان درآمد بر توزیع درآمد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + شش =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.