دانلود ترجمه مقاله اثر مقایسه پذیری حسابداری بر مدیریت براساس تعهد و درامد واقعی

عنوان فارسی :

اثر مقایسه پذیری حسابداری بر مدیریت براساس تعهد و درامد واقعی

عنوان انگلیسی :

The effect of accounting comparability on the accrual-based and real earnings management

کلمات کلیدی :

  مدیریت سود واقعی (REM)؛ مدیریت سود بر اساس تعهد (AEM)؛ حسابداری

درسهای مرتبط : مدیریت سود؛ حسابداری
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 27 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 61
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. پژوهش های مرتبط و ارائه فرضیات 3. بررسی متغیرهای اصلی و مشخصه های تجربی 4. نتایج تجربی 5. تست حساسیت و آنالیزهای اضافی 6. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This study investigates whether and how managers’ opportunistic earnings management activities are affected by the degree of their firms’ accounting comparability with other firms. Using a large sample of U.S. firms, I find that managers’ real earnings management (REM) increases whereas their accrual-based earnings management (AEM) decreases with the degree of their firms’ accounting comparability with other firms. I also find that this opportunistic behavior to “escape” from AEM to REM facing higher accounting comparability is mitigated when firms’ information environment and/or audit quality are better. These findings are robust to various sensitivity tests including the one to address the possible endogeneity of accounting comparability.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مطالعه به بررسی این موضوع می پردازد که آیا فعالیت های مدیریت سود فرصت طلبانه مدیران تحت تاثیر میزان مقایسه پذیری حسابداری شرکت هایشان با دیگر شرکت ها قرار می گیرد یا نه و این امر چگونه میسر می گردد. با استفاده از نمونه های از شرکت های بزرگی از ایالات متحده، متوجه می شویم که مدیریت درآمد واقعی مدیران (REM) افزایش می یابد، در حالی که مدیریت درآمد آنها بر اساس تعهد (AEM) با میزان مقایسه پذیری حسابداری شرکت های آنها با دیگر شرکت ها کاهش می یابد. همچنین میبینیم که این رفتار فرصت طلبی برای «فرار» از AEM به REM با مقایسه پذیری حسابداری بالاتر، هنگامی که محیط اطلاعات و / یا کیفیت حسابرسی شرکتها بهبود می یابد، کاهش می یابد. این یافته ها در بررسی حساسیت های مختلف، شامل بررسی بی ثباتی مقایسه پذیری حسابداری باشد، بسیاری قوی می باشند.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله اثر مقایسه پذیری حسابداری بر مدیریت براساس تعهد و درامد واقعی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + نوزده =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.