دانلود ترجمه مقاله جبران حقوق CEO و مدیریت سود: نقش فرصت های رشد

عنوان فارسی :

جبران حقوق CEO و مدیریت سود: نقش فرصت های رشد

عنوان انگلیسی :

CEO equity compensation and earnings management: The role of growth opportunities

کلمات کلیدی :

  مدل آستانه پانل؛ مدیریت سود؛ تعهدات اختیاری؛ جبران اجرایی

درسهای مرتبط : مدیریت سود
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 7 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 17
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. انتخاب نمونه و آمار توصیفی 3. مدل های تجربی 4. نتایج 5. نتیجه گیری و جهت گیری پژوهش های آتی

نمونه متن انگلیسی مقاله

Prior research has documented a positive association between chief executive officer (CEO) equity incentives and earnings management. We identify a firm’s growth opportunity proxied by Book-to-Market ratio as an organizational environmental factor and use the panel threshold model to examine whether firm growth opportunity variable moderates this positive relation. Our results show that, for firms with relatively low growth potential, equity incentives motivate managers to manipulate earnings. However, as firm growth opportunities reach certain thresholds, equity pay can effectively mitigate the agency issue associated with earnings management. Finally, we find that our results still hold and become even more pronounced for the financial crisis period.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

تحقیقات پیشین ارتباط مثبت بین انگیزه های سهام مدیران اجرایی و مدیریت سود بررسی کرده است. ما فرصت رشد شرکت را به عنوان یک عامل محیطی سازمان یافته با نسبت تقاضا به بازار تعیین می کنیم و از مدل آستانه پانلی برای بررسی اینکه آیا متغیر فرصت رشد شرکت این رابطه مثبت را تعدیل می کند یا خیر استفاده نموده ایم. نتایج ما حاکی از آن است که برای شرکت هایی که دارای پتانسیل رشد اندک هستند، انگیزه های سهام باعث ایجاد در انگیزه مدیران برای دستکاری درآمد می شود. با این حال، اگر فرصت های رشد شرکت به آستانه های خاصی برسد، پرداخت سهام می تواند به طور موثری مسئله آژانس مربوط به مدیریت سود را کاهش دهد. در نهایت دریافتیم که نتایج ما هنوز در دوران های بحران مالی، در نظر گرفته شده و اعلام می گردد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله جبران حقوق CEO و مدیریت سود: نقش فرصت های رشد”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − نه =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.