دانلود ترجمه مقاله تاثیر مراحل توسعه اقتصادی بر استارت آپ های کارآفرینان زن

عنوان فارسی :

تاثیر مراحل توسعه اقتصادی بر استارت آپ های کارآفرینان زن

عنوان انگلیسی :

Influence of stages of economic development on women entrepreneurs' startups

کلمات کلیدی :

  کارآفرینی زنان؛ توسعه اقتصادی

درسهای مرتبط : مدیریت کارآفرینی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 8 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2016 تعداد رفرنس مقاله : 43
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد

سفارش پاورپوینت این مقاله

وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
34,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. ملاحظات نظری 3. روش 4. بحث و بررسی 5. محدودیت های {پژوهش} و تحقیقات آتی 6. پیامدهای سیاستی

نمونه متن انگلیسی مقاله

Women entrepreneurs add to the economic well-being of countries. This study examines whether stages of economic development (SEDs) influence women entrepreneurs similarly across national settings. This study approaches the environments in which women entrepreneurs launch their businesses from two perspectives – family support and personal problems – in Canada, China, Egypt, Morocco, Poland, South Korea, and Turkey. Findings show that the relationship between SEDs and family instrumental support (financial and organizational) presents an S shape, whereas that between SEDs and family moral support is an inverted S shape. Evidence confirms that the relationship between SEDs and personal problems follows an inverted U-shape, with personal problems increasing with SEDs to an optimal point, above or below which personal problems decrease. This study exemplifies the need for joined theory and practice to influence public policy worldwide. The results are useful for further developing policies to promote women-owned business startups by understanding what barriers women entrepreneurs face and what solutions work best with the stage of country development.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – کارآفرینان زنان، بهزیستی اقتصادی کشورها را می افزایند. این مطالعه، بررسی می کند که آیا مراحل توسعه اقتصادی، کارآفرینان زنان را به نحو مشابه در تمام محیط های ملّی تحت تاثیر قرار می دهد یا خیر. این مطالعه، به سراغ محیط هایی می رود که در آنجا، کارآفرینان زن، کسب و کارهای خود را با دو دیدگاه، یعنی حمایت از خانواده و مشکلات شخصی، در کانادا، چین، مصر، مراکش، لهستان، کره جنوبی، و ترکیه، راه اندازی می کنند. یافته ها نشان می دهد که رابطه بین مراحل توسعه اقتصادی و حمایت ابزاری خانواده ( مالی و سازمانی) یک شکل S را نشان داده، درحالیکه رابطه بین مراحل توسعه اقتصادی و حمایت اخلاقی خانواده، به شکل S معکوس است. شواهد، تائید می کند که رابطه بین مراحل توسعه اقتصادی و مشکلات شخصی، از یک شکل U معکوس تبعیّت می کند، به گونه ای که مشکلات شخصی، همراه با مراحل توسعه اقتصادی، به یک نقطه بهینه،افزایشمی یابد، که مشکلات اقتصادی، بالاتر یا پائین تر از آن نقطه، کاهش پیدا می کند.این مطالعه، نمایانگر نیاز به نظریه و اقدام مشترک به منظور تاثیرگذاری بر سیاست عمومی در سرتاسر جهان، است. نتایج حاصله، برای توسعه مضاعف سیاست ها به منظور گسترش دادنکسب و کارهای نوپای تحت مالکیت زنان، از طریق درک کردن موانعی که کارآفرینان زنان با آنها مواجه هستند و اینکه چه راه حل هایی بهترین عملکرد را نسبت به مرحل رشد کشور آنها دارد،مفید و سودمند می باشد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

ترجمه این مقاله در 19 صفحه آماده شده و در ادامه نیز صفحه 17 آن به عنوان نمونه قرار داده شده است که با خرید این محصول می توانید، فایل WORD و PDF آن را دریافت نمایید.

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 34,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تاثیر مراحل توسعه اقتصادی بر استارت آپ های کارآفرینان زن”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =

مقالات ترجمه شده

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله


با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 60 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.