دانلود ترجمه مقاله بهینه سازی توزیع قوی برای انرژی و ذخیره سازی در راستای بازار برق

عنوان فارسی :

بهینه سازی توزیع قوی برای انرژی و ذخیره سازی در راستای بازار برق با میزان برق پایین

عنوان انگلیسی :

Distributionally robust optimization for energy and reserve toward alow-carbon electricity market

کلمات کلیدی :

  توان بادی؛ انتشار کربن؛ ذخیره سازی انرژی؛ بهینه سازی توزیع قوی؛ قاعده تصمیم خطی

درسهای مرتبط : بازار برق (تجدید ساختار در صنعت برق)
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 9 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 46
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. نام گذاری 2. مقدمه 3. فرمول بندی 4. مطالعات موردی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

This paper proposes a two-stage distributionally robust model for the optimization of energy and reserveunder uncertain wind power. The first-stage model considers a day-ahead market that determines thenominal generation and reserves before the realization of wind power uncertainty. The second-stage deci-sions are made in a realtime market, after the observation of uncertainty, so that the expected emissionfactor is constrained below a target level. Case studies are conducted to demonstrate that the proposedmethod is capable of effectively capturing the ambiguous distribution of wind power generation, and canbe tractably solved. The influence of different emission constraints is also discussed, showing the trade-offbetween lowering the total operating cost and reducing the long-term impact of carbon emissions.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – این مقاله یک مدل قوی دو مرحله ای برای بهینه سازی انرژی و ذخیره سازی تحت توان بادی نامطمئن ارائه داده است. مدل یک مرحله ای، بازار روزانه ای را در نظر می گیرد که می تواند تولید اسمی و ذخیره سازی قبل از عدم قطعیت در توان بادی را تعیین کند. تصمیمات دو مرحله در یک بازار زمان واقعی و پس از مشاهده عدم قطعیت اتخاذ می گردند طوری که فاکتور انتشار مورد انتظار زیر یک سطح هدف محدود می گردد. مطالعات موردی به منظور نشان دادن این موضوع انجام گرفته اند که روش پیشنهادی قادر به اتخاذ مؤثر توزیع مبهم تولید توان بادی و تسهیل در حل فرآیند می باشد. تأثیر محدودیت های انرژی مختلف نیز مورد بررسی قرار گرفته و تبادل بین کاهش هزینه های عملیاتی و نیز کاهش تأثیر انتشار کربن نشان داده شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

 

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله بهینه سازی توزیع قوی برای انرژی و ذخیره سازی در راستای بازار برق”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.