دانلود پروپوزال مطالعه ای بر فاکتورهای تعیین کننده یادگیری سازمانی در پرسنل سازمان ناجا

عنوان فارسی :

مطالعه ای بر فاکتورهای تعیین کننده یادگیری سازمانی در بین پرسنل سازمان ناجا

عنوان انگلیسی :

A study on the determinants of organizational learning among NAJA personnel

رشته های مرتبط :

  مدیریت منابع انسانی

درسهای مرتبط : روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1400
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
قیمت دانلود :
37,500 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

شرح موضوع

یادگیری، ابزاری ضروری در جهانی است که امروزه در آن حضور داریم؛ جهانی شدیدا رقابتی که کمی سهل انگاری می تواند پیامدهای جبران ناپذیری را برای سازمان ها در پی داشته باشد. سازمان ها در صورتی که خواهان پیشرفت و رقابت باشند، باید یادگیری را به عنوان مقوله ای برای کسب مزیت رقابتی ببینند. بقای یک سازمان در جهانی که به شدت در حال تغییر و وتحول است، در گروی پاسخ سریع به تغییرات است. در چنین محیطی، سازمان هایی رشد خواهند کرد که یادگیری کارکنان را در مرکز توجهات خود داشته باشند.

نیاز به آموزش، فقط برای طیف خاصی از کارکنان نیست بلکه باید تمامی اعضای یک سازمان، آن را در برنامه ریزی های خود وارد نمایند. تغییرات مربوط به فناوری، اقتصاد سیاست و … باعث شده تا رهبران سازمانی، راهبردهای منعطفی را تبیین نمایند. پیشرفت های تکنولوژیکی که هر روزه شاهد آن هستیم و همچنین افزایش انتظارات مشتریان و ارباب رجوع ها باعث شده تا سازمان ها به دنبال مسیرهای جدیدی برای بقای خود باشند. یادگیری سازمانی را می توان به عنوان ابزاری تعریف کرد که می توان به واسطه آن، بیشتر موانع داخلی و خارجی را پشا سر گذاشت.

نهایتا باید مجددا به این موضوع تاکید کنیم که جهان به شدت در حال رشد امروزی، سازمان ها و رهبران آنها را واداشته تا اهمیت زیادی را برای بحث یادگیری قائل شوند و آن را به عنوان ابزاری قدرتمند در رشد و شکوفایی خود بدانند. در این راستا، هداف این پروپوزال نیز بررسی فاکتورهای تعیین کننده در زمینه یادگیری سازمانی بوده و پرسنل سازمان ناجا نیز به عنوان یک مطالعه موردی، مورد ارزیابی قرارگرفته اند. این پروپوزال برای دوره کارشناسی ارشد رشته مدیریت آماده شده و ساختارهای پروپوزال نویسی نیز در آن رعایت گردیده است.

شما دانشجوی گرامی با مطالعه این محصول می توانید آشنایی بیشتری با ساختارهای یک پروپوزال استاندارد به دست آوردید. همچنین مطالعه چندین نمونه پروپوزال می تواند ایده های پژوهشی جدیدی را در ذهن شما ایجاد کرده و مسیرهای پژوهشی جدیدی را برای شما باز نماید.


دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود پروپوزال مطالعه ای بر فاکتورهای تعیین کننده یادگیری سازمانی در پرسنل سازمان ناجا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.