دانلود پروپوزال ارتباط مدیریت راهبردی منابع انسانی و بهره وری شرکت های تولیدی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر ارتباط مدیریت راهبردی منابع انسانی و بهره وری شرکت های تولیدی در شهرستان رشت

عنوان انگلیسی

A Study on the Relationship between Strategic Human Resource Management and Productivity of Manufacturing Companies in Rasht

رشته مرتبط

  مدیریت منابع انسانی؛ مدیریت بازرگانی گرایش تحول

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
81,600 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال دارای یک مقاله بیس نیز می باشد که در انتهای همین صفحه می توانید به طور رایگان، اقدام به مشاهده و دریافت آن نمایید.

امروزه با توجه به محیط شدیدا رقابتی که سازمان ها با آن روبرو هستند و همچنین تغییر زیرساخت های بازار، سازمان ها با چالش های جدیدی در زمینه حفط بقا و هویت خود، دست و پنجه نرم می کنند. با در نظر گرفتن این موارد، مدیران شرکت ها تلاش می کنند تا با افزایش بهره وری و بازدهی خود، بقای سازمان را تضمین نمایند. یکی از اقداماتی که مدیران هر روزه انجام می دهند، شناسایی فاکتورهای تعیین کننده در هر واحد تولیدی و خدماتی است که منجر به افزایش کارایی می گردد. یکی از این فاکتورها، بهره گیری از مدیریت استراتژیک منابع انسانی است که پیاده سازی دقیق مولفه های آن می تواند سهم بسزایی در افزایش عملکرد داشته باشد.

در این پروپوزال به بررسی نقش مدیریت راهبردی منابع انسانی در افزایش بازدهی شرکت ها پرداخته شده و شرکت های فعال در زمینه تولید در شهرستان رشت به عنوان مطالعه موردی، بررسی شده اند. لازم به ذکر است که ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی از جمله بیان مساله، ضرورت انجام تحقیق، بیان اهداف، فرضیات، پرسش های تحقیق، روش تحقیق و … به درستی در این نمونه پروپوزال رعایت شده اند. با در نظر گرفتن این موضوع، مطالعه این محصول می تواند بهترین روش برای دانشجویانی باشد که به دنبال آشنایی بیشتر با این ساختارها هستند. با توجه به مسیرهای پژوهشی مشخص شده در تحقیق نیز، می توان موضوعات پژوهشی جدیدی را پیدا کرد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) انجام شده و در ادامه نیز بخشی از آن و همچنین فایل مقاله بیس مربوط به آن قرار داده شده است:

مدیریت استراتژیک منابع انسانی و عملکرد شرکت

عملکرد و بهره وری سازمانی و عوامل موثر بر بهبود آن، موضوعی بوده توجه محققین زیادی را در دهه های گذشته به خود جلب کرده است و در این راستا، مقالات و پژوهش های بسیار پرباری نیز انجام شده و در مجلات معتبر بین المللی به چاپ رسیده است. موضوع مشترک بیشتر این مقالات، بر روی این موضوع تاکید داشته که مدیریت راهبردی منابع انسانی، عامل تعیین کننده ای در افزایش مزیت رقابتی بوده است. این ابزار، همان روشی است که تصمیم گیری های مرتبط با طرح های بلند مدت سازمان همچون ارتباطات کاری، روش های گزینش پرسنل، آموزش، پاداش ها، خط مشی ها و … را تحت شعاع قرار می دهد. به واسطه این ابزار، نیازهای سرمایه انسانی شناسایی می شود و مدیران درصدد پاسخگویی به این نیازها برمی آیند.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال ارتباط مدیریت راهبردی منابع انسانی و بهره وری شرکت های تولیدی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 + یک =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi