دانلود ترجمه مقاله ابزارهای دلفی – SWOT مورد استفاده در برنامه ریزی استراتژیک

عنوان فارسی :

ابزارهای دلفی – SWOT مورد استفاده در برنامه ریزی استراتژیک بندر مانتا

عنوان انگلیسی :

DELPHI- SWOT Tools Used in Strategic Planning of the Port of Manta

کلمات کلیدی :

  بندر؛ حمل و نقل چند حالته؛ لجستیک؛ تحلیل SWOT؛ دلفی

درسهای مرتبط : مدیریت استراتژیک
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 10 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2014 تعداد رفرنس مقاله : 15
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
29,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روش تحقیق 3. نتایج 4. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Latin American ports are continuously growing, prior research were focused on the Panama Canal, but nowadays South American ports which are the gateway to America and Asia become important and are the new focus of port investigators, for this reason South American ports compete, promoting their strategic locations and facilities for the arrival of large ships. This paper aims to apply tools like Delphi and SWOT analysis for strategic planning of the Port of Manta. SWOT Analysis quantitative model and expert judgment Delphi Panel which consists of practical and theoretical experts who have knowledge of the reality of the Port of Manta and researchers in logistics and international shipping. The strategic proposal for the specific case of the Port of Manta is based on offensive strategies which are the ideal position for the port that lead to rapid growth in the maritime market.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – بنادر آمریکای لاتین به طور مداوم در حال رشد است، تحقیقات قبلی بر روی کانال پاناما متمرکز بود، اما امروزه بنادر آمریکای جنوبی که دروازه ورود به آمریکا و آسیاست، از اهمیت بالایی برخوردار است و تمرکز جدید محققان بنادر بر روی این بنادر است، به همین دلیل، بنادر آمریکای جنوبی با هم در رقابت بوده و مکان و همچنین امکانات استراتژیک آن ها برای ورود کشتی های بزرگ ارتقاء یافته است. اهداف این مقاله، کاربرد ابزارهایی مانند آنالیز دلفی و سوآت برای برنامه ریزی استراتژیک بندر مانتا است. مدل کمّی آنالیز سوات و پانل دلفی با قضاوت متخصص متشکل از متخصصان نظری و عملی است که دارای اطلاعاتی در رابطه با واقعیت بندر مانتا و محققان در حوزه حمل و نقل بین المللی و لجستیک است. پیشنهاد استراتژیک برای مورد خاص بندر مانتا مبتنی بر استراتژی های مهاجم است که موقعیت ایده آلی برای بندر بوده و منجر به رشد سریع در بازار دریایی می گردد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 13 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب) این محصول همچنین دارای یک پاورپوینت 20 اسلایدی زیبا برای ارائه کلاسی می باشد
قیمت : 29,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله ابزارهای دلفی – SWOT مورد استفاده در برنامه ریزی استراتژیک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 + 16 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.