دانلود ترجمه مقاله بهبود عملکرد شرکت با ERP هوشمند مبتنی بر کیفیت

عنوان فارسی :

بهبود عملکرد شرکت با ERP هوشمند مبتنی بر کیفیت

عنوان انگلیسی :

Company performance improvement by quality based intelligent-ERP

کلمات کلیدی :

  عملیات شرکت، کیفیت، ERP هوشمند، درخت تصمیم گیری، یادگیری ماشینی

درسهای مرتبط : برنامه ریزی منابع سازمانی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 12 نشریه : Growing Science
سال انتشار : 2019 تعداد رفرنس مقاله : 31
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
قیمت دانلود مقاله
29,000 تومان
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. بیان مساله 3. روش تحقیق 4. معیارهای کیفیت در عملیات شرکت 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

The purpose of this paper is to examine the extent to which the Intelligent Enterprise Resource Planning (I-ERP) System can be used in company operations. Machine learning is embedded in a decision tree algorithm to demonstrate the viability of intelligent technology in an ERP system and to enhance the quality of operations through an I-ERP system. The study consists of two steps. In the first step, the algorithm uses the decision tree algorithm to demonstrate the application of intelligent technology in an ERP system. In the second step, the proposed model analyzes four quality criteria related to company operations through I-ERP system in order to determine whether or not I-ERP has significant improvement on managers’ decisions. As a result, the use of I-EPR may improve the quality of operations, agile respond to market demand, increase the efficiency and the competitiveness in organizations. An illustration example is provided to demonstrate the application of I-ERP

ترجمه نمونه متن انگلیسی

هدف از این مقاله بررسی مقداری از سیستم برنامه ریزی منابع سازمانی هوشمند (I-ERP) است که می توان در عملیات شرکت استفاده کرد. یادگیری ماشینی در یک الگوریتم درخت تصمیم گیری استفاده شده است که نشان دهنده پایداری فناوری هوشمند در یک سیستم ERP و بهبود کیفیت عملیات از طریق سیستم I-ERP می باشد. این پژوهش شامل دو مرحله است. در مرحله اول، از الگوریتم درخت تصمیم گیری برای نشان دادن کاربرد فناوری هوشمند در یک سیستم ERP استفاده می شود. در مرحله دوم، مدل پیشنهادی با چهار معیار کیفیت را که مربوط به عملیات شرکت از طریق سیستم I-ERP است به منظور تعیین اینکه آیا I-ERP پیشرفت قابل توجهی در تصمیمات مدیران دارد یا خیر، تحلیل می کند. در نتیجه، استفاده از I-EPR می تواند کیفیت عملیات را بهبود بخشد، پاسخ به تقاضای بازار را سرعت بخشد، کارایی را افزایش داده و رقابت در سازمان ها را بهبود بخشد که مثالی برای نشان دادن کاربرد I-ERP ارائه شده است.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

بخشی از ترجمه مقاله (صفحه 16 فایل ورد ترجمه)

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 29,000 تومان

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله بهبود عملکرد شرکت با ERP هوشمند مبتنی بر کیفیت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − هشت =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.