دانلود ترجمه مقاله تکنولوژی محاسبات ابری: بهبود عملکرد کسب و کارهای کوچک

عنوان فارسی

تکنولوژی محاسبات ابری: بهبود عملکرد کسب و کارهای کوچک با استفاده از اینترنت

عنوان انگلیسی

Cloud computing technology: improving small business performance using the Internet

کلمات کلیدی :

  تکنولوژی محاسبات ابری (CCT)؛ ابرهای عمومی؛ ابرهای خصوصی؛ ابرهای ترکیبی؛ ابرهای جامعه ای؛ نرم افزار به عنوان یک سرویس (SaaS)؛ پلتفرم به عنوان یک سرویس (PaaS)؛ زیرساخت به عنوان یک سرویس (IaaS)؛ ذخیره سازی به عنوان یک سرویس (StaaS)

درسهای مرتبط مدیریت کسب و کار
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 26 نشریه : Taylor & Francis
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 44
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
پاورپوینت : ندارد وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. روندهای محاسبات ابری 3. مزایا و معایب CCT برای کسب و کارهای کوچک 4. موانع موجود برای اتخاذ سریع در کسب و کارهای کوچک 5. استفاده از محاسبات ابری در کسب و کارهای کوچک 6. کاربردهای رایج CCT در کسب و کارهای کوچک 7. موفقیت کسب و کارهای کوچک در ابر 8. نمونه موردی از موفقیت 9. خلاصه و نتیجه گیری

سفارش ترجمه
ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – تکنولوژی محاسبات ابری (CCT)، روش انقلابی جدیدی برای استفاده از توان اینترنت در راستای ارائه راه حل های نرم افزاری و زیرساختی برای کسب و کارها در سراسر جهان می باشد. پیش بینی می شود که سال 2017، سال بزرگی برای این تکنولوژی باشد و بسیاری از سازمان های بزرگ و کوچک به سمت این پلتفرم سوق یابند. استفاده از این تکنولوژی منجر به تقویت ارتباطات میان شرکت ها شده و پتانسیل خوبی برای ایجاد مزایای مالی و عملیاتی قابل توجه برای کسب و کارهای کوچک دارد. هدف کلیدی این مقاله، ارائه مدلی مفهومی برای پیاده سازی موفقیت آمیز CCT در کسب و کارهای کوچک می باشد. این مقاله همچنین برخی از مزایای بالقوه CCT اعمال شده روی کسب و کارهای کوچک را بررسی کرده و چالش های پیاده سازی مورد انتظار را مورد بحث قرار داده است. علاوه بر این، این مقاله، نگرش های کلیدی CCT موفق را مرور کرده و یک سری از مسیرهایی را که می توان برای پیاده سازی این تکنولوژی در کسب و کارهای کوچک اتخاذ کرد، نشان داده است. نهایتاً، این مقاله به بررسی کاربرد خاص CCT در کسب و کارهای کوچک پرداخته، رویه ها و تکنولوژی های در حال توسعه را برجسته ساخته، استفاده از CCT در انواع مختلف کسب و کارهای کوچک را مورد بررسی قرار داده و یک نمونه موردی از موفقیت در این زمینه را ارائه داده است.

نمونه متن انگلیسی مقاله

Cloud computing technology (CCT) is a revolutionary new way of leveraging the power of the Internet to provide software and infrastructure solutions to businesses around the world. 2017 is predicted to be a major breakout year for this technology, with many organizations small and large making a shift to this platform. Employing this technology empowers communication between companies and has the potential to generate significant financial and operational benefits for small businesses. The key objective of this article is to propose a conceptual model for successful implementation of CCT in small businesses. This article also examines some of the potential benefits of CCT as applied to small businesses and explores implementation challenges that can be expected. Furthermore, this study reviews key attributes of successful CCT and illustrates some of the routes that might be taken to implement this technology in small businesses. Finally, this article examines the specific application of CCT to small businesses, highlights developing technologies and trends, investigates the deployment of CCT in different types of small businesses, and provides a case example of success.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود ترجمه مقاله تکنولوژی محاسبات ابری: بهبود عملکرد کسب و کارهای کوچک”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi