دانلود ترجمه مقاله تحلیل های کسب و کاری برای مدیریت استراتژیک: شناسایی و ارزیابی چالش های شرکت

عنوان فارسی :

تحلیل های کسب و کاری برای مدیریت استراتژیک: شناسایی و ارزیابی چالش های شرکت از طریق مدل سازی موضوع

عنوان انگلیسی :

Business analytics for strategic management: Identifying and assessing corporate challenges via topic modeling

کلمات کلیدی :

  آنالیز کسب و کار؛ متن کاوی؛ عملکرد شرکت؛ مدل سازی موضوعی؛ تخصیص پنهان دیریکله؛ مدیریت استراتژیک

درسهای مرتبط : مدیریت استراتژیک
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 50 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2018 تعداد رفرنس مقاله : 70
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام نشده است.
فهرست مطالب

1. مقدمه 2. سابقه تحقیق 3. چارچوب تحقیق 4. آماده سازی تجربی 5. یافته های تجربی 6. بحث و بررسی 7. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Strategic management requires an assessment of a firm's internal and external environments. Our work extends the body of management tools (e.g., SWOT analysis or growth-share matrix) by proposing an automated text mining framework. Here we draw on narrative materials from firms (e.g., financial disclosures) and perform topic modeling so as to identify the key issues faced by an organization. We then quantify the use of language along two dimensions: risk and optimism. This reveals a firm's strengths and weaknesses by identifying business units, activities, and processes subject to risk, while also comparing it with competitors or the market.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

چکیده – مدیریت استراتژیک نیازمند ارزیابی محیط داخلی و خارجی شرکت ها می باشد. این مطالعه حجم ابزارهای مدیریتی (مانند آنالیز SWOT (قوت ضعف فرصت تهدید) و ماتریکس سهم رشد) با پیشنهاد یک چارچوب متن کاوی خودکار را گسترش می دهد. در این جا، ما بر روی مواد روایتی شرکت ها (مانند افشای مالی) و عملکرد مدل سازی موضوعی به منظور شناسایی موضوعات کلیدی پیش روی یک سازمان متمرکز می شویم. سپس استفاده از زبان را همراه با دو بعد یعنی خطر و خوش بینی را مورد بررسی قرار می دهیم. این مقاله نقاط ضعف و قوت یک شرکت را با شناسایی واحدهای کسب و کار، فعالیت ها و فرایندهای در معرض خطر نشان داده، در حالی که رقبا و یا بازارهای دیگر را نیز مورد مقایسه قرار می دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

سفارش ترجمه تخصصی این مقاله

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله تحلیل های کسب و کاری برای مدیریت استراتژیک: شناسایی و ارزیابی چالش های شرکت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 14 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.