دانلود پروپوزال به کارگیری هوش تجاری در سطح عملیاتی

عنوان فارسی

مطالعه ای بر به کارگیری هوش تجاری در سطح عملیاتی

عنوان انگلیسی

Utilizing business intelligence at the operational level

رشته مرتبط

  مدیریت بازرگانی

درسهای مرتبط روش تحقیق و نمونه پروپوزال کارشناسی ارشد برای پایان نامه
اصول نگارش : رعایت شده و بر طبق استانداردهای وزارت علوم تهیه شده است سال تهیه : 1403
فرمت تهیه : ورد (قابل ویرایش) و پی دی اف (pdf) کیفیت نگارش : طلایی
پاورپوینت این پروپوزال را چگونه میتوانم تهیه کنم؟

سفارش پاورپوینت این پروپوزال

قیمت دانلود :
99,800 تومان
فهرست مطالب

1. بیان مساله 2. اهمیت و ضرورت تحقیق 3. پیشینه تحقیق 4. اهداف تحقیق 5. فرضیه های تحقیق 6. مدل تحقیق 7. سوالات تحقیق 8. تعریف واژگان و اصطلاحات فنی و تخصصی 9. بیان جنبه نوآوری تحقیق 10. روش تحقیق 11. منابع فارسی و انگلیسی

سفارش پروپوزال
شرح موضوع

این پروپوزال برای مقطع کارشناسی ارشد رشته مدیریت بازرگانی تهیه شده و در آن به بررسی و مطالعه ای بر به کارگیری هوش تجاری در سطح عملیاتی پرداخته شده است و موضوعاتی همچون تحلیل کسب و کار نیز در آن بررسی گردیده است. لازم به توضیح است که از محتوای این پروپوزال می توان برای درس روش تحقیق و پایان نامه رشته های مدیریت کسب و کار و MBA نیز استفاده نمود. ساختارهای استاندارد پروپوزال نویسی شامل بیان مساله و ضرورت انجام تحقیق، بیان اهداف و سوالات، پیشینه تحقیق و روش تحقیق در این پروپوزال رعایت گردیده اند. مطالعه این نمونه های آماده می تواند روش بسیار مناسبی برای دانشجویان و پژوهشگران گرامی در راستای آشنایی با نحوه پروپوزال نویسی استاندارد باشد. همچنین با توجه به مسیرهای پژوهشی و خلاءهای پژوهشی مشخص شده در این تحقیق می توان موضوعات جدیدی را نیز برای تحقیقات آینده به دست آورد.

این پروپوزال در محیط ورد (WORD) تهیه شده و کاملا قابل ویرایش می باشد و در ادامه نیز تصویر مربوط به بخشی از این پروپوزال قرار داده شده است:

هوش تجاری در سطح عملیاتی

بهره گیری از داده ها از این نظر دموکراتیک تر شده است که تنوع بیشتر ابزارها اکنون برای کسب و کارهایی با اندازه های مختلف، مهیا می باشند. فنآوری هایی مانند رایانش ابری، فروشندگان «هوش تجاری» (BI) را قادر کرده است که راهکارهای مقرون به صرفه تری ایجاد کنند که نیازهای کسب و کارهایی با اندازه های مختلف را برآورده سازند. تعجب برانگیز نیست که داده ها و توانایی حصول بینش از آن، مدتی است که رو به فزونی است، زیرا تعدادی از منابع آن را به عنوان محرک اصلی موفقیت اقتصادی در قرن 21 ترسیم می کنند. در این عصر تصمیم گیری مبتنی بر داده، لازم است تا کسب و کارها توجه به نحوه بهره گیری از داده های داخلی و بیرونی را اجرایی کنند. شرکت ها برای حفظ رقابت پذیری خود لازم است تا از مزیت رقابتی شان بهره ببرند. یکی از روش های موثر برای دستیابی به آن در یک محیط تحلیلی، بهره گیری از BI است. درحالی که هم متخصصان و هم محققان BI را بخاطر تاثیر بسزایش بر عملکرد شرکت تحسین کرده اند، اما درک مکانیزم های تاثیر گذاری قابلیت BI بر عملکرد سازمانی در مراحل اولیه خود است. آیا در اینجا BI، تغییر دهنده بازی است یا آیا آمادگی های صورت گرفته برای تسهیل شرایط برای پشتیبانی از BI، به کارکنان در درک فایده داده ها کمک کرده اند یا خیر؟ بهره گیری از BI، روشی عالی برای شرکت ها برای شروع حرکتشان به سمت تبدیل شدن به رقیب تحلیلی، می باشد. این امر به آنها امکان داد تا داده ها را از انواع منابع گردآوری کنند و آنها را در یک مکان متمرکز سازند. ابتکارعمل های BI موفق، به شرکت ها اجازه می دهند تا به داده های تاریخی و فعلی دسترسی داشته باشند که این امر می تواند باعث کسب بینش های تازه شود هنگامی که داده هایی از چندین سیستم با همدیگر الحاق می شوند. هدف این پروپوزال، کمک به شرکت مدنظر جهت بهره گیری از BI در سطح عملیاتی خود است. این کار با طراحی، توسعه و پیاده سازی الگوهای گزارشی انجام می شود که با ابزار BI برای ذینفعان تشخیص داده شده در طی مطالعه، قابل استفاده است. انگیزه این مطالعه از تمایل به کمک به شرکت موردی در بهره برداری بیشتر از داده های درونی خود است. بهره برداری از داده های درونی می تواند به این شرکت در بهتر انجام دادن تصمیم گیری مبتنی بر داده ها و در عین حال ساختن فرهنگ داده بهتر، کمک کند. هدف این پروپوزال، حصول این آگاهی است که چگونه می توان از تحلیل های داده ای و تجاری استفاده کرد که این امر با فراهم کردن روش هایی برای بهره برداری از ابزار BI در یک زمینه جدید، مانند کمک به شرکت ها در سطح عملیاتی در اجرای موثرتر امور گزارشگری خود، صورت می گیرد.


نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دانلود پروپوزال به کارگیری هوش تجاری در سطح عملیاتی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 15 =

مقالات ترجمه شده

نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی

logo-samandehi