دانلود ترجمه مقاله فضاهای برندینگ: مکان، منطقه و پایداری

عنوان فارسی :

فضاهای برندینگ: مکان، منطقه، پایداری و صنعت نوشیدنی در ایالات متحده

عنوان انگلیسی :

Branding spaces: Place, region, sustainability and the American craft beer industry

کلمات کلیدی :

  تعاملات محیطی؛ برندسازی؛ پایداری؛ ایالات متحده آمریکا

درسهای مرتبط : مدیریت بازاریابی
تعداد صفحات مقاله انگلیسی : 11 نشریه : ELSEVIER
سال انتشار : 2017 تعداد رفرنس مقاله : 94
فرمت مقاله انگلیسی : PDF نوع مقاله : ISI
شبیه سازی مقاله : انجام نشده است. وضعیت ترجمه مقاله : انجام شده و با خرید بسته می توانید فایل ترجمه را دانلود کنید
ELSEVIER
قیمت دانلود مقاله
28,000 تومان
فهرست مطالب

1. توسعه اقتصادی و صنعت نوشیدنی: بسط و گسترش، خلاقیت و برندینگ 2. تایید اعتبار: جغرافیای کاربردی برندینگ 3. برندینگ فضایی: نمونه های از صنعت نوشیدنی 4. برندینگ فضایی – فراتر از نوشیدنی 5. نتیجه گیری

نمونه متن انگلیسی مقاله

Conclusion: Geography – and shared geographies – can be applied to economic development at a variety of scales and in many respects the case of the craft beer industry's ability to develop authentic spatial brands demonstrates how applied geography, broadly conceptualized, can be leveraged to promote change, growth, and sustainable urban change. Yet, as we have demonstrated, deploying geographic concepts or place names themselves may not be enough. Rather, effective spatial brands leverage place, practice, and region (a spatial triple helix) to validate and authenticate a spatial brand. For this reason, spatial monikers such as the “silicon forest”, “silicon alley’, and other derivatives which seek to reproduce model economic development trajectories of specific communities fall short. Similarly, highly localized names, such as the Terre Haute Brewing Company or the Tecumseh Brewing Company, may fall short as the firm, its products, and brands fail to capture the rich place-based histories of regions and/or capture the consumer's imagination in the way achieved by the more sophisticated spatial brands like those presented here. In the end, firm success and economic development is complex. As such, we believe an intentional deployment of geographic concepts can enhance firm and place viability.

ترجمه نمونه متن انگلیسی

نتیجه گیری: جغرافیا و منطقه جغرافیایی را می توان روی توسعه اقتصادی در مقیاس وسیعی و نیز از جنبه های مختلف در موارد مربوط به صنعت نوشیدنی دخیل دانسته و اعمال کرد تا بتوان برندهای فضایی معتبر را برای نشان دادن نحوه اعمال ژئوگرافیکی و مفهوم سازی وسیع توسعه داد و نیز از آن به عنوان اهرمی برای ترویج و ارتقا تغییرات و تحولات، رشد، و تحولات پایدار شهری استفاده کرد. با این حال، همانطور که نشان داده ایم، استفاده و به کار گیری مفاهیم یا نام مکان ها نمی تواند در این زمینه کافی باشد، در عوض، مکان های مرتبط با برندهای فضایی موثر و کارآمد، و نیز شیوه ها و مناطق مرتبط با آنها می تواند در تایید اعتبار و اثر بخشی این برندهای فضایی و مکانی مفید و کارآمد باشند. به همین دلیل، مانیکورهای فضایی مانند جنگل سیلیکونی، کوچه سیلیکون و دیگر مشتقاتی که به دنبال مسیرهای توسعه اقتصادی مدل هستند و یا جوامع خاص در این زمینه باید مورد بررسی ها و تحقیقات بیشتری قرار گیرند. به طور مشابه، نام های شدیدا محلی شده مانند شرکت تره هات بروینگ یا شرکت تکومسه بروینگ می توانند به عنوان یک شرکت فعال تلقی شده و محصولات و برندهای آنها در اتخاذ تاریخچه و پیشینه ای مبتنی بر مکان در یک منطقه خاص و یا تصور مصرف کنندگان در راستای نیل به برندهای تخیلی تر مانند موارد فوق الذکر با مشکلاتی مواجه گردند. در نهایتا، موفقیت شرکت و توسعه اقتصادی، امری پیچیده و چالش برانگیز می باشد. به همین ترتیب، ما معتقدیم که استقرار عمدی مفاهیم ژئوگرافیکی و جغرافیایی می تواند پایداری و اعتبار شرکت را افزایش داده و بهبود دهد.

توضیحات و مشاهده مقاله انگلیسی

محتوی بسته دانلودی:

PDF مقاله انگلیسی ورد (WORD) ترجمه مقاله به صورت کاملا مرتب (ترجمه شکل ها و جداول به صورت کاملا مرتب)
قیمت : 28,000 تومان

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “دانلود ترجمه مقاله فضاهای برندینگ: مکان، منطقه و پایداری”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 5 =

مقالات ترجمه شده

آموزش برنامه نویسی

مجوز نماد اعتماد الکترونیکی

پشتیبانی ترجمه و شبیه سازی مقاله

قیمت ترجمه و شبیه سازی مقاله

با توجه به تجربه ی ما در امر شبیه سازی مقالات با نرم افزارهای متلب، پی اس کد، گمز و سایر نرم افزارهای علمی و همچنین تجربه ی چندین ساله در امر ترجمه  مقالات، تصمیم گرفتیم در این دو زمینه کمکی هر چند ناقابل برای دانشجویان به ارمغان آوریم. همه ی مقالات در سایت قرار داده شده که برخی از آنها ترجمه و شبیه سازی آماده دارند که قیمتی بین 20 تا 30 هزار تومان به فروش می رسند. برخی از مقالات نیز که ترجمه و شبیه سازی ندارند، می توانید سفارش دهید تا همکاران ما در اسرع وقت اقدام به تهیه آن کرده و در موعد مقرر تحویل شما دهند.